آخرین اخبار

افزایش 30 درصدی تولید در گروه خودروسازی سایپا

روند افزایش تولید در گروه خودروسازی سایپا در فروردین ماه امسال نیز ادامه یافت و نسبت به مدت مشابه سال گذشته با 30 درصد رشد روبرو شد.

به گزارش کارنت به نقل از سایپانیوز، پس از اتمام تعطیلات نوروز، با برنامه ریزی های صورت گرفته و تاکیدات مدیریت ارشد گروه در خصوص ضرورت توجه به امر تولید و تلاش جهت شتاب بخشی به فعالیت های خطوط، تولید محصول در گروه خودروسازی سایپا در نیمه دوم فروردین ماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته 30 درصد رشد کرد.
بر اساس این گزارش تولید خودرو در گروه خودروسازی سایپا تا پایان فروردین ماه امسال به عددی معادل 23 هزار و 32 دستگاه رسید، این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته 17 هزار و 574 دستگاه خودرو در گروه سایپا تولید شد.

تولید 21 هزار و 420 دستگاه انواع محصولات سواری نظیر خودروهای خانواده ایکس 100، تیبا، تیبا2، سراتو، تندر90، محصولات بریلیانس، آریو(z300) در کنار تولید هزار و 612 دستگاه انواع محصولات تجاری نیمه سنگین و سنگین شامل انواع وانت نیسان، پادرا، کشنده های سنگین و کامیونت فوتون مجموع تولیدات گروه خودروسازی سایپا در سال جاری را تشکیل می دهند.

این روند با راه اندازی خطوط تولید جدید نظیر خط تولید خودرو پرسیس(H230) در سایپا و محصولات H300 در پارس خودرو و همچنین افتتاح خط تولید خودرو ساینا در شرکت سایپاکاشان در اردیبهشت ماه رشد بیشتری خواهد داشت.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.