آخرین اخبار

شماره گذاری خودروهای چانگان آغاز شد

مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از پلاک شدن دو خودرو Eadoو CS35 خبر داد و افزود پس از رفع مشکلات مرتبط با اسقاط خودروهای فرسوده ، شماره گذاری این دو محصول وارداتی آغاز گردیده و بزودی شاهد تردد این خودروها در سطح کشور خواهیم بود.

به گزارش کارنت به نقل ازسایپا نیوز، حسن فروزان مهر افزود : مشکل تامین گواهی اسقاط خودروهای وارداتی که گریبانگیر تمامی خودروسازان و واردکنندگان در داخل کشور می باشد سبب گردید که شماره گذاری این خودروها با وقفه صورت پذیرد.
وی بیان داشت گروه سایپا در راستای تنوع سبد محصولات خود اقدام به همکاری با شرکت چانگان که ازشرکای تجاری خودرو سازان بزرگ دنیا اعم از فورد، مزدا، سوزوکی، سیتروئن و پژو  می باشد نموده است که دو خودرو eado  در کلاس سدان و cs35 در کلاس خودروهای شاسی بلند را روانه بازار خودرو کرده و برنامه بلند مدتی برای تولید این محصولات در گروه خودروسازی سایپا دارد.
فروزان مهر خاطر نشان کرد شرکت چانگان علی رغم حضور خودرو سازان مطرح دنیا با تولید بیش از دو میلیون و پانصد هزار دستگاه خودرو در سال 2014 بالاترین میزان تولید و فروش را در کشور چین دارا بوده است.
وی همچنین افزود دو خودرو EADO و  CS35  با کیفیت مناسب ، ظاهر زیبا، مصرف سوخت بهینه و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، بالا ترین رتبه فروش را در بین خودروهای چینی کسب نموده است .
حسن فروزان مهراظهار داشت در حال حاضر شرایط ثبت نام این دو خودرو جاری می باشد و مشتریان می توانند از دو طریق سایت فروش گروه به نشانی www.saipagroup.ir  و یا  نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا اقدام به کسب اطلاعات و ثبت نام نمایند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.