آخرین اخبار

آمادگی تولید گیربکس اتومات در کشور

همزمان با سفر رئیس‌جمهوری به گیلان محمدرضا نعمت‌زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز از مجتمع صنعتی تولید انواع کمک فنر و دیسک و صفحه خودرو وابسته به «شرکت عظام» در استان گیلان بازدید کرد.

به گزارش کارنت به نقل از دنیای اقتصاد، در این بازدید علیجانی پور رئیس، هیات عامل شرکت‌های موردنظر، از اقدام به سرمایه‌گذاری و شروع دو پروژه طرح و توسعه در راستای رشد صنعت خودرو خبر داد و گفت: این پروژه‌ها شامل پروژه توسعه ظرفیت تولید کمک فنر به دو برابر ظرفیت موجود در شرکت «فرآوری و ساخت» و پروژه تولید «فنر خورشیدی» با استفاده از دانش روز دنیا در «پایاکلاچ» است.

وی همچنین از آمادگی این شرکت برای شروع پروژه تولید گیربکس اتومات که یکی از نیازهای آتی صنعت خودرو کشور است، خبر داد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز با استقبال از پروژه‌های موردنظر استقبال و تاکید کرد که وزارت صنعت آمادگی حمایت از طرح‌های صنعتی را دارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. این شرکت عظام جنساش حرف نداره لطفا بجای واردات اشغالهای چینی و بستن گیربکس های اشغال چینی از این شرکت حمایت کنید تا جون بگیره البته عمرا چون اکثر مسول های ما خاینن و فقط فکر جیب خودشون پس نتیجه اینکه مردم به تحریم خرید خودرو ادامه بدید من خودم شاهد بودم چند سال پیش یه وانت صفر خریدم جعبه فرمونش سه ماه خراب شد بردم نمایندگی قبول نکرد بردم بیرون عوض کنم گفت این چینیه پنجا هزار تومنه یکساله دارن از این میبندنن بعد مال توس مشهدو 270 هزار خرید گفت قبلا از این میبستن الان دو ساله داره کارمیکنه صداشم در نیومده پس بدونید چخبره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.