آخرین اخبارشرایط فروش

شرایط ویژه فروش محصولات رنو

پس از فروش ویژه ی رنو داستر شرایط فروش ویژه دیگر محصولات نگین خودرو آغاز شد.

 شرایط جدید فروش ویژه ی تمامی محصولات نگین خودرو طی 4 بخشنامه شامل فروش ویژه ی نقدی با تخفیف ویژه و تحویل 30 روزه و 60 روزه کاری و همچنین فروش ویژه اقساطی با تسهیلات ویژه و تحویل 30 روزه و 60 روزه کاری  آغاز شد.

طبق اعلام واحد بازاریابی و ارتباطات نگین خودرو، سفران 2000 سی سی، فلوئنس 2000 سی سی (فول) و فلوئنس 2000 سی سی (دنده ای) خودرو هایی هستند که در این طرح با تسهیلات بدون بهره به فروش خواهند رسید.

همچنین در طرح فروش ویژه نقدی، برای محصولات مختلف از 2.5 میلیون تومان تا 6 میلیون تومان تخفیف در نظر گرفته شده است.

مدیر عامل نگین خودرو ضمن اعلام این خبر تاکید کرد: با توجه به استراژی شرکت در سال جاری مبنی جلب رضایت حد اکثری مشتریان، علیرغم افزایش عوامل موثر در قیمت تمام شده خودرو در بازار کشور، در بخشنامه های جدید تلاش شد تا محصولات این شرکت با بهترین شرایط در اختیار مشتریان قرار بگیرند.

حسینی در ادامه افزود: پیش از این شرایط فروش ویژه ی رنو داستر که یکی از پرفروش ترین شاسی بلند های اروپایی در جهان بوده است، با 36 میلیون تومان تسهیلات بدون بهره یک ساله، اعلام شد که تا کنون با استقبال بی سابقه ای مشتریان نیز مواجه شد و طرح فروش ویژه داستر نیز کماکان ادامه دارد.

وی از حضور محصولات جدید رنو در ایران برای سال 94 خبر داد و اعلام کرد: بدون شک نگین خودرو در سال جاری با محصولاتی که روانه بازار خواهد کرد، حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده شرایط فروش اینجا کلیک کنید

محصولات رنو

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.