آخرین اخبار

هشدار به دارندگان خودروهای ام.وی.ام؛ افزایش قطعات تقلبی با برند چینی در بازار

مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو نسبت به افزایش قطعات تقلبی با لوگو و برند چری چین در بازار لوازم یدکی کشور هشدار داد.

رادین پیمان فر،با اعلام این خبر گفت: متاسفانه با افزایش تعداد خودروهای ام.وی.ام در بازار داخلی، شاهد عرضه گسترده قطعات تقلبی این خودروها هستیم.

وی در ادامه اظهار داشت: نکته جالب آن است بر روی این قطعات تقلبی که بعضا با برند چری عرضه می شود جمله ای با این مضمون “for mvm 530” حک شده در حالیکه برند “ام.وی.ام” یک برند ایرانی برای محصولات تولیدی چری چین در ایران است.

راه اندازی 30 فروشگاه قطعات و لوازم یدکی اصلی محصولات ام.وی.ام

پیمان فر از برنامه ریزی برای ایجاد و راه اندازی 30 فروشگاه مجاز عرضه قطعات و لوازم یدکی محصولات مدیران خودرو برای سال جاری خبر داد و تصریح کرد: علاوه بر این در سال جاری شاهد نصب هولگرام بر روی قطعات محصولات ام.وی.ام خواهیم بود تا گامی دیگر در راستای افزایش رضایت مشتریان برداشته باشیم.

توصیه به دارندگان ام.وی.ام

مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو همچنین به مردم توصیه کرد برای خرید قطعات و لوازم یدکی اصلی می توانند به نمایندگان خدمات پس از فروش مراجعه و قطعه مورد نظر را خرید کنند.

وی در ادامه مهمترین دستاوردهای سال گذشته این شرکت خدمات پس از فروش در حوزه خودرو را شامل کسب گواهی تعهد به تعالی، و دستیابی به بیشترین میزان رشد در کسب رضایت مشتریان(عبور از مرز عدد 700 در ارزیابی های شرکت isqi) دانست.

پیمان فر به تبعیت از مقام معظم رهبری سال ها را در خدمات پس از فروش مدیران خودرو نام گذاری می کند بطوریکه امسال در این شرکت، “سال آموزش و مانیتورینگ” است.

وی در خصوص نامگذاری سال 94 در این شرکت اضافه کرد: باید اعتراف کنم که در حوزه آموزش ضعف هایی وجود داشته است و در سال جاری به دنبال افزایش دو برابری آموزش در مجموعه این شرکت و نمایندگی هایمان در سراسر کشور هستیم.

مدیرعامل خدمات پس از فروش مدیران خودرو، در پایان با توجه به 131 نماینده فعال فروش و خدمت پس از فروش این شرکت در کشور خاطرنشان کرد: در سال جاری تمرکز بیشتری روی نمایندگی های مدیران خودرو خواهیم داشت و براساس برنامه ریزی های صورت گرفته هر سه ماه یکبار ازنمایندگی ها بازدید داریم و نسبت به رفع هرگونه مشکل در روند افزایش رضایت مشتریان افدام خواهیم کرد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.