آخرین اخبار

تمایل قطعه سازان فرانسوی برای حضور در ایران؛کمبود قطعات تندر ۹۰ برطرف می‌شود

مدیرعامل آذین خودرو با بیان اینکه پس از مذاکرات لوزان شرکت رنو قطعه سازان خود را برای همکاری بیشتر به ایران می فرستد، گفت: حضور قطعه سازان شرکت رنو در آینده مشکلات تأمین قطعات محصولات این شرکت را در بازار ایران برطرف خواهد کرد.

رضا رضایی با اشاره به اینکه پس از اعلام بیانیه لوزان درخواست‌های متعددی از سوی شرکت‌های قطعه ساز برای افزایش همکاری با طرف ایرانی ارسال شده است، اظهار داشت: به عنوان نمونه شرکت فورشیا فرانسه که یکی از شرکت های بزرگ و معتبر قطعه سازی در جهان است نمایندگان خود را برای توسعه همکاری با قطعه سازان ایرانی را به کشور ما فرستاده است.

وی با بیان اینکه این شرکت در گذشته به دلیل محدودیت های بین المللی تمایل چندانی به گسترش همکارها نداشت، افزود: اما بعد از اعلام بیانیه لوزان رویکرد این شرکت تغییر کرد و یک تیم ویژه را به ایران ارسال کرده است.

مدیرعامل آذین خودرو اضافه کرد: علاوه بر فورشیا شرکت رنو هم قطعه سازان خود را برای همکاری بیشتر در حوزه صنایع های تاک به ایران می فرستد.

به اعتقاد رضایی، حضور فعال قطعه سازان شرکت رنو در آینده مشکلات تأمین قطعات محصولات این شرکت را در بازار ایران برطرف خواهد کرد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.