آخرین اخبار

افزایش داخلی‌سازی محصولات در برنامه كاری سال 94

 

مراسم آغاز سال كاری گروه صنعتی ایران خودرو دیزل با حضور مدیران ارشد و كاركنان این گروه صنعتی در شركت ایران خودرو دیزل برگزار شد.

به گزارش کارنت، غلامرضا رزازی مدیرعامل شركت ایران خودرو دیزل، در این مراسم گفت: تولید حداقل 8400 دستگاه خودرو تجاری این شركت در سال 1394 شامل تولید كامیون واگن‌هود و آریا، مینی‌بوس آرین، كامیونت آرنا، كشنده فوتون، كشنده اكسور، ون گازسوز و اتوبوس‌های 12 و 18 متری می شود.

وی تاكید كرد: تمركز شركت ایران خودرو دیزل در سال جاری با برخورداری از پتانسیل شركت‌های تابعه و ظرفیت آنها برای تولید قطعات، بر روی ادامه تولید محصولات با داخلی‌سازی بالا و همچنین ادامه روند افزایش داخلی‌سازی محصولات با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی است.

رزازی با اشاره به پیشرفت‌های صورت گرفته در مذاكرات هسته‌‌ای در ابتدای سال جاری تاكید كرد كه شركت ایران خودرو دیزل ضمن استقبال از همكاری با برندهای مطرح دنیا، در صورت تحقق این امر، تمام تلاش خود را برای استفاده از توان علمی و فنی و بهره‌گیری از تكنولوژی روز دنیا برای افزایش توان علمی و فنی كارشناسان خود در این همكاری‌ها به كار خواهد گرفت.

در این مراسم همچنین از همكاران نمونه شركت ایران خودرو دیزل در رده‌های مختلف كاری تقدیر بعمل آمد و شركت لاستیك بارز به عنوان برترین تامین‌كننده قطعات شركت ایران خودرو دیزل معرفی شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.