آخرین اخبار

تمامی تعهدات نگین خودرو تا پایان اردیبشت ماه تحویل مشتریان می شود

دکترحسینی از انجام تمامی تعهدات نگین خودرو تا انتهای اردیبشت ماه خبر دارد.

به گزارش کارنت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت نگین خودرو؛ جمشید حسینی مدیر عامل شرکت در گفتگو با این پایگاه ضمن تبریک سال نو به مشتریان نگین خودرو، نمایندگی های سراسر کشور و کلیه پرسنل و نیروهای ستادی شرکت اعلام کرد: تمامی تعهدات به تاخیر افتاده شرکت از سال گذشته تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری تحویل مشتریان خواهد شد.

دکترحسینی که در روز های پایانی سال گذشته، مدیر عاملی نگین خودرو را بر عهده گرفته است ضمن عذر خواهی از مشتریانی که در ماه های گذشته با تاخیر در تحویل خودرو های خود مواجه شده بودند گفت: این شرکت نماینده رسمی یکی از بزرگترین برند های خودرو سازی اروپایی در ایران است و عدم انجام به موقع تعهدات باعث آزردگی خاطر مشتریان این شرکت شده است که بدون شک این اتفاق در سال جاری تکرار نخواهد شد.

وی همچنین از کاهش زمان شماره گذاری خودرو های شرکت در سال 94 خبر داد و اعلام کرد: تمامی خودرو های تحویلی در سال جاری به مشتریان طی مدت 15 روز کاری پس از تحویل آماده شماره گذاری خواهند شد.

دکترحسینی با تاکید ویژه بر مشتری مداری در سال 94 تصریح کرد: به کلیه نمایندگی ها در ابتدای سال راهبرد جلب رضایت حداکثری مشتریان ابلاغ شده است و با تغییر نگرش و روش هایی که در نگین خودرو بوجود آمده است امیدوارم مشتریان نیز این تغییر را به خوبی در عملکرد شرکت احساس کنند.

مدیر عامل نگین خودرو در پایان تاکید کرد: خبر های خوشی از رنو برای مردم ایران در سال جدید در راه است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.