آخرین اخبار

اختصاص اعتبار 150 میلیارد تومانی برای چهاربانده کردن جاده هراز

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از اختصاص اعتبار 150 میلیارد تومانی برای چهاربانده کردن جاده هراز خبر داد.

به گزارش کارنت به نقل از باشگاه خبرنگاران، عزت الله یوسفیان ملا با بیان اینکه پیمانکاران جاده هراز سه شیفته مشغول کارهستند گفت : برای چهاربانده کردن جاده هراز تاکنون اعتباری بالغ بر 150 میلیارد تومان تخصیص داده شده است که امیدواریم با این روند کاری که وجود دارد تا پایان سال 94 افتتاح و به بهره برداری برسد.

عزت الله یوسفیان ملا ، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره اینکه سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی انتخاب شده است دولت و ملت وظیفه دارند در کنار یکدیگر برای پیشرفت و تعالی نظام اسلامی گام بردارند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اتمام گازرسانی به بخش های مرکزی ، دابودشت وامام زاده عبدالله و شهرهای آمل ودابودشت اشاره کرد و بیان داشت: با 5 روستای باقی مانده در بخش دشت سر بزودی پرونده گازرسانی شهرستان آمل بسته خواهد شد.وی یادآورشد: کارعملیات گازرسانی به دوشهر رینه وگزنک در دست اجرا می باشد که بزودی افتتاح می شود

وی با بیان اینکه با پیگی

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.