آخرین اخبار

تمرکز پلیس راهور بر مبادی ورودی تهران/ پیش‌بینی ترافیک سنگین در 14 فروردین

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ با اعلام تمرکز ویژه راهور بر مبادی ورودی تهران پیش‌بینی کرد که بار ترافیکی سنگینی را در آزادراه‌های کرج – تهران، مخصوص، خلیج فارس، آزادگان، زین‌الدین، بابایی، امام رضا (ع) و لواسان شاهد باشیم.

به گزارش کارنت به نقل از فارس، سرهنگ پرویز حسینی معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ ، در مورد تمهیدات و پیش‌بینی‌های پلیس راهور برای روز چهاردهم فروردین اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود حجم وسیعی از مسافران با اتمام تعطیلات نوروزی به منازل خود بازگردند؛ بنابراین پلیس راهور تمرکز ویژه‌ای بر محورهای ورودی تهران بزرگ خواهد داشت.

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ با بیان این مطلب که توانایی پلیس راهور برای روز چهاردهم تقویت شده، تصریح کرد: در محدوده تهران بزرگ محدودیت خاصی نداریم البته بسته به شرایط ترافیکی آن روز تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

سرهنگ حسینی پیش‌بینی کرد که بار ترافیکی سنگینی را در آزادراه‌های کرج – تهران، مخصوص، خلیج فارس، آزادگان، زین‌الدین، بابایی، امام رضا (ع) و همچنین لواسان به سمت تهران شاهد باشیم.

این مقام ارشد راهنمایی و رانندگی خاطرنشان کرد: مسلماً بار بازگشت مسافران در بعدازظهر روز چهاردهم در مبادی ورودی تهران سنگین‌تر از صبح خواهد بود؛ بنابراین به شهروندان توصیه می‌شود که به تناوب وارد تهران شوند تا گرفتار ترافیک سنگین و طاقت‌فرسا نشوند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.