آخرین اخبار

ارائه خدمات با 2130 اکیپ امدادی امداد خودرو ایران

مدیرعامل امداد خودرو ایران گفت: در اجرای طرح امداد نوروزی این شرکت، حدود 2130 اکیپ امدادی از 26اسفندماه در تمامی نقاط کشور مستقر و جهت ارائه خدمات امدادی به همه هموطنان در آمادگی کامل بوده اند.

به گزارش کارنت به نقل از ایکوپرس، سید علی جعفری با بیان اینکه اینکه این طرح تا پایان روز 15فروردین ادامه خواهند داشت، افزود: امسال طرح نوروزی امدادرسانی از 24اسفندماه به صورا آزمایشی آغاز شد تا در 48ساعت اولیه کمبودها و اشکالات احتمالی رفع شود و از روز 26اسفند، خدمات امدادی به صورت کامل و مطلوب ارائه شود.

وی ادامه داد: در اجرای این طرح بیش از 250نفر از پرسنل شرکت امداد خودروی ایران در مرکز تماس «096440» به صورت شبانه روزی ودر 3 شیفت کاری حاضر بوده و پاسخگوی تماس های امدادی هموطنان هستند.

مدیرعامل امدادخودرو ایران با بیان اینکه ناوگان گسترده و توانمند این شرکت در تمامی نقاط کشور توانایی این را دارند که به تمامی درخواست های امدادی پاسخگو باشند، افزود: در طرح امداد نوروزی امسال 6شاخص زمان انتظار، زمان امدادرسانی و رفع اشکال، میزان رفع ایرادهای خودرو در محل، رضایت مشتریان از خدمات امدادی، بازرسی های نامحسوس و کاهش تعداد امدادهای بالاتر از 60دقیقه در دستور کار قرار گرفت که نتایج ارزیابی ها نشان می دهد در تمامی این شاخص ها به اهداف مورد نظر دست پیدا کرده ایم.

وی اظهار کرد: این شاخص ها براساس تاکیدهای مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و در راستای افزایش میزان رضایت مشتریان تعیین شده است.

جعفری گفت: مدت زمان انتظار یعنی مدت زمانی که مشتری با مرکز «096440» تماس می گیرد تا وقتی که اکیپ امدادی به محل مورد نظر می رسد، در استانداردهای جهانی حدود 40دقیقه است، در حالیکه این مدت زمان در اجرای طرح امداد نوروزی 94 به حدود 22دقیقه رسیده است.

وی ادامه داد: از زمانی که تماس امدادی با شرکت امدادخودرو ایران گرفته شده تا زمانی که ایراد خودرو رفع می شود نیز به صورت میانگین 45دقیقه بوده است که این عدد نیز در مقایسه با استانداردهای بین امللی بسیار مطلوب است.

مدیرعامل امداد خودرو ایران افزود: خدمات امدادی به مسافران نوروزی به دو شیوه صورت گرفته است که اولویت اول رفع ایراد در محل و ادامه سفر است اما در صورتی که ایراد خودرو اساسی باشد، خودرو به نمایندگی حمل و تعمیر می شود.

وی ادامه داد: در طرح امداد نوروزی سال 94 حدود 95 درصد از ایرادهای خودرو در محل رفع شده و در سایر موارد خودرو به نمایندگی های مجاز ایران خودرو حمل شده است.

جعفری با بیان اینکه براساس نظرسنجی های صورت گرفته، میزان رضایت مشتریان از طرح امداد نوروزی امسال بیش از 86درصد بوده، اظهار کرد: در طرح امسال، تعدادی از بازرسان شرکت به صورت نامحسوس و در قالب امدادخواه به ارزیابی شاخص های مورد نظر پراختند که گزارش های ارسال شده از سوی این بازرسان نیز رضایت 90درصدی را نشان می دهد.

مدیرعامل امداد خودرو ایران در پایان گفت: ارائه خدمات امدادی امسال در مدت زمان بالای 60دقیقه به کمترین تعداد ممکن رسیده و تنها 5هزارم درصد از خدمات ارائه شده را شامل می شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *