آخرین اخبار

محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی نهم فروردین ماه 94

محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی نهم فروردین ماه 94 از سوی مرکز مدیریت راه های کشور اعلام شد.

به گزارش کارنت به نقل از باشگاه خبرنگاران، محدودیت ها یا ممنوعیت های ترافیکی امروز”یکشنبه نهم فروردین ماه 94″ به شرح زیر تا شانزدهم فروردین ماه 94 اعلام شد.

الف – کلیات:

۱- عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراهها، بزرگراهها و محورهایی که ضرورت ایجاب کند ممنوع خواهد بود.

۲- درتمامی محورهای برون شهری که درایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌گردد، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی، از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل از وسایل نقلیه فقط در راههایی اعمال می گردد که مقررات یکطرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا می¬شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

ب-عملیات اجرایی :

۱-محور کرج- چالوس :

1- تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت کماکان در محور کرج- چالوس وبالعکس ممنوع است.

۲- محور هراز :

1- تردد انواع تریلر در محور هراز کماکان ممنوع است.

3- محورهای اصلی استان بوشهر :
تردد انواع کامیونهای کمپرسی حامل سنگ و مصالح ساختمانی امروز در محورهای اصلی استان بوشهر ممنوع است.

4- محور ایذه –شهرکرد و بالعکس :‌
تردد کلیه اتوبوس های کاروان راهیان نور امروز در محور فوق ممنوع بوده و مسیر اهواز-اندیمشک-خرم آباد-الیگودرز-اصفهان-شهرکرد بعنوان مسیر جایگزین معرفی می گردد.

5- محدودیتهای جابجائی محمولات ترافیکی :
جابجایی محمولات ترافیکی که از قبل پروانه عبور اخذ کرده اند در تمامی راههای اصلی برون شهری کشور ا امروز  صرفاً برای محمولات ترافیکی اضطراری دارای ضرورت ملی، حسب تشخیص مرجع صادر کننده مجوز عبور محموله صادر می گردد.

6- رانندگان انواع وسایل نقلیه باربری وحاملین موادسوختی و فاسد شدنی ، هنگامیکه فاقد بار می باشند در محورهایی که محدودیت تردد تریلر،کامیون و کامیونت اعمال می گردد مجاز به تردد نیستند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *