آخرین اخبار

افزایش رضایت مشتریان از خدمات امداد خودرو ایران

بر اساس نظرسنجی های انجام شده میزان رضایت مشتریان از خدمات امدادی نوروز94 امداد خودرو ایران به بیش از 86 درصد رسیده است.

به گزارش کارنت به نقل از ایکوپرس، با توجه به تاکید مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در راستای فعالیت‌های مبتنی بر افزایش رضایت مشتریان، اعمال شاخص های سخت گیرانه کنترلی در اجرای برنامه های جامع و مدون در این خصوص در دستورکار امداد خودرو ایران قرار گرفت که منجر به رضایتمندی86 درصدی مشتریان و امدادخواهان از طرح امداد نوروزی 94 شد.

با توجه ارزیابی سفرهای نوروزی در سال های قبل و پیش بینی های صورت گرفته قبل از آغاز طرح امداد نوروزی که شامل برگزاری دوره های آموزشی مدون برای امدادگران، تامین تجهیزات و قطعات مورد نیاز اکیپ های امدادی است، اقدام به استقرار2130 دستگاه خودرو امدادی، پایگاه ثابت و سیار، خودروهای حمل و جرثقیل در سراسر کشور که از عوامل اصلی افزایش میزان رضایمندی مشتریان از خدمات امداد خودرو ایران است.

طی روند امداد رسانی با به کارگیری ظرفیت های نرم افزاری، سخت افزاری امداد خودرو ایران و امدادگران مجرب، خودروی بیش از 95درصد مشتریان که تماسشان منجر به امدادرسانی شده، توسط امدادگران امدادخودرو ایران در محل رفع عیب و راه اندازی شده است.

کاهش زمان انتظار امدادرسانی به کمتر از 25 دقیقه

میانگین زمان انتظار از لحظه تماس امدادخواه تا زمان رسیدن اکیپ امدادی در نوروز 94 امسال به کمتر از  25 دقیقه رسیده که علاوه بر اینکه شاخص قابل قبولی نسبت به استانداردهای جهانی به شمار می آید، در مقایسه با سال گذشته نیز این شاخص بهبود داشته است.

بر اساس این گزارش کاهش زمان رفع ایراد خودروها در زمان امداد رسانی و راه اندازی آنان از دیگر شاخص های سختگیرانه نسبت به سال گذشته برای ارزیابی نحوه خدمات رسانی بوده که بر این اساس زمان انتظار مشتریان از زمان تماس تا پایان فرآیند امدادرسانی شامل درخواست امداد، اعزام امدادگر به محل و راه اندازی خودرو به طور میانگین به کمتر از 45 دقیقه کاهش پیدا کرده است که این زمان در مقایسه با استانداردهای بین المللی، مطلوب و مناسب ارزیابی می شود.

هموطنان در صورت نیاز به استفاده از خدمات امدادی می توانند در تمامی روزهای هفته با شماره سراسری 096440 بصورت 24 ساعته تماس حاصل و از خدمات قابل ارائه امدادخودروایران بهره مند شوند.

طرح امداد نوروزی سال94 امدادخودروایران به عنوان گسترده‌ترین ناوگان امدادخودرویی کشور، از تاریخ 26 اسفندماه 93 آغاز و تا 15 فروردین 94 در سراسر کشور ادامه خواهد داشت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *