آخرین اخبار

ترافیک عادی و روان در تهران/ عدم اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در خیابان‌های تهران

معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: خوشبختانه علی‌رغم باز شدن ادارات و سازمان‌ها ترافیک عادی و روانی را در سطح شهر شاهدیم و تاکنون هیچ مشکلی نداشته‌ایم.

به گزارش کارنت به نقل از فارس، سرهنگ پرویز حسینی معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در مورد آخرین وضعیت ترافیکی شهر تهران با توجه به بازگشایی ادارات و سازمان‌ها اظهار داشت: خوشبختانه علی‌رغم باز شدن ادارات و سازمان‌ها ترافیک عادی و روانی را در سطح شهر شاهدیم و تاکنون هیچ مشکلی نداشته‌ایم.

معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تصریح کرد: البته در ساعات انتهایی روز با ترافیک در بخش‌هایی از مناطق شمالی تهران از جمله مناطق یک و سه و به خصوص در اطراف امامزاده صالح و مجتمع‌ها و مراکز خرید مواجه‌ایم که قابل کنترل است.

وی به ترافیک نیمه سنگین روز گذشته در مبادی ورودی تهران اشاره کرد و افزود: دیروز در برخی از مبادی ورودی از جمله آزادگان، خلیج فارس، بزرگراه امام رضا و آزادراه کرج-تهران ترافیک نیمه سنگین را شاهد بودیم که به دلیل بازگشت مسافران بعد از نیمه اول تعطیلات بود اما هم‌اکنون ترافیک در تمامی تهران عادی و روان است.

سرهنگ حسینی خاطرنشان کرد: طرح ترافیک و طرح زوج و فرد تا پایان تعطیلات نوروز در خیابان‌های تهران اجرا نخواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *