آخرین اخبار

محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی هفتم فروردین ماه 94

محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی هفتم فروردین ماه 94 از سوی سازمان هواشناسی اعلام شد.

به گزارش کارنت به نقل از باشگاه خبرنگاران، محدودیت ها یا ممنوعیت های ترافیکی امروز”جمعه هفتم فروردین ماه 94″ به شرح زیر تا شانزدهم فروردین ماه 94 اعلام شد.

الف – کلیات:

۱- عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراهها، بزرگراهها و محورهایی که ضرورت ایجاب کند ممنوع خواهد بود.

۲- درتمامی محورهای برون شهری که درایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌گردد، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی، از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل از وسایل نقلیه فقط در راههایی اعمال می گردد که مقررات یکطرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا می شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

ب-عملیات اجرایی :

۱-محور کرج- چالوس :

1- تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت کماکان در محور کرج- چالوس وبالعکس ممنوع است.
2- تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج-چالوس امروز از ساعت ۱۲:۰۰ الی  ۰۳:۰۰ بامداد روز بعد ، از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۰۳:۰۰بامداد روز بعد، از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

۲- محور هراز :
1- تردد انواع تریلر در محور هراز کماکان ممنوع است.
2- تردد انواع کامیون و کامیونت به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی امروز از تهران به آمل و بالعکس ممنوع است.

3- تردد انواع وسایل نقلیه در محور هراز امروز از ساعت 13:00 الی ساعت 02:00 بامداد روزبعد، از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15:00 روزهای فوق الی 02:00 بامداد روز بعد،  از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.

3- محور فیروزکوه :
تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی امروز ازتهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

4- محور قدیم قزوین – رشت :

ترددانواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی امروز از قزوین به رشت و بالعکس ممنوع است .

5- محورهای سلفچگان- قم ، جاده قدیم کاشان –  قم،آزادراه کاشان-قم،جاده قدیم تهران-قم وبالعکس : تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی امروز در محورهای فوق ممنوع است.

6- محور ایذه –شهرکرد و بالعکس :‌

تردد کلیه اتوبوس های کاروان راهیان نور امروز در محور فوق ممنوع بوده و مسیر اهواز-اندیمشک-خرم آباد-الیگودرز-اصفهان-شهرکرد بعنوان مسیر جایگزین معرفی می گردد.

7- محدودیتهای جابجائی محمولات ترافیکی :

جابجایی محمولات ترافیکی که از قبل پروانه عبور اخذ کرده اند در تمامی راههای اصلی برون شهری کشور امروز ممنوع می باشد.

8- ورود کلیه خودروهای ترانزیت حمل مواد سوختی به داخل کشور امروز ممنوع می¬باشد. مضافاً به اینکه خودروهای مذکور در سایر ایام محدوده زمانی نوروز سال 1394 صرفاً در ساعات روز، مجاز به تردد بوده و در ساعات شب ملزم به توقف در محل های ایمن بین راهی خواهند بود و وسایل نقلیه مذکور از مقررات مندرج در ردیف 2 بند الف- کلیات و ردیف 22 مستثنی هستند.

9- رانندگان انواع وسایل نقلیه باربری وحاملین موادسوختی و فاسد شدنی ، هنگامیکه فاقد بار می باشند در محورهایی که محدودیت تردد تریلر،کامیون و کامیونت اعمال می گردد مجاز به تردد نیستند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *