آخرین اخبار

تمهیدات پلیس برای کنترل ترافیک تهران تشریح شد

معاون ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از تمهیدان پلیس راهور برای بازگشت مردم از سفرهای نوروزی و کنترل ترافیک در مسیرهای منتهی به تهران خبر داد و گفت: دوربین‌های ثابت و اکیپ‌های پلیس راهور در جهت کاهش تخلفات مسقر شده‌اند.

بخ گزارش کارنت به نقل از فارس سرهنگ پرویز حسینی  با اشاره به انجام طرح ترافیکی راهور از روز 25 اسفند سال گذشته تا کنون گفت: امروز جمعه 7 فروردین 94 مشکل خاصی در مسیرهای تهران بزرگ نداشتیم و با توجه به موج اول بازگشت از سفرهای نوروزی احتمالاً بعد از ظهر ترافیک محورهای ورودی به شهر تهران سنگین شود.

وی افزود: امروز فقط مراجعات عادی به بهشت زهرا(س) داشتیم که از ساعت 9 صبح باعث ترافیک سنگین در محور صالح‌آباد شد و هم‌اکنون نیز به دلیل خروج از بهشت‌زهرا(س) نیز شاهد بارترافیکی نیمه سنگین هستیم.

معاون ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت: برای کاهش بارترافیکی در زمان بازگشت مسافران به تهران در حوزه کنترل تخلفات تمهیدات خوبی اندیشیده شده که طبق آن تمام محورهای بزرگراهی تهران تحت پوشش دوربین‌های ثابت قرار گرفته است.

سرهنگ حسینی ادامه داد: همچنین در 60 نقطه حادثه‌خیز تهران دوربین‌های دستی و سیار به همراه اکیپ‌های پلیس راهور مستقر شده‌اند و امیدواریم با سرازیر شدن خودروها به سمت تهران شاهد ترافیک سنگین نباشیم.

وی درباره تعداد تلفات تصادفات در ایام نوروز گفت: خوشبختانه از ابتدای طرح نوروزی پلیس راهور تاکنون در آمار تصادفات فوتی و تصادفات جرحی به نسبت سال گذشته کاهش قابل توجهی را شاهد بودیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *