آخرین اخبار

امروز، پرترددترین روز تعطیلات/ حجم ترافیک در همه مسیرها سنگین است

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی گفت: امروز، پرترددترین و پرترافیک‌ترین روز تعطیلات نوروزی بوده و حجم ترافیک در همه مسیرها سنگین است.

به گزارش کارنت به نقل از فارس از شرق استان تهران، سردار اسکندر مؤمنی پیش از ظهر امروز در بازدیدی از اکیپ‌های پلیس راه در محور هراز و منطقه امامزاده هاشم (ع) اظهار داشت: در تمام جاده‌های برون‌شهری کشور ترافیک پرحجم است.

وی تصریح کرد: حجم ترافیک در همه مسیرهای منتهی به شمال کشور و خراسان رضوی، اصفهان، فارس، قم خوزستان و هرمزگان در هر دو مسیر رفت و برگشت بسیار بالاست.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی افزود: امروز پرترددترین و پرترافیک‌ترین روز را از ابتدای طرح تاکنون داشتیم و دلیل آن این است که تعداد زیادی از هم‌وطنانمان که از ابتدای تعطیلات به سفر رفته‌اند، در حال بازگشت هستند.

مؤمنی بیان کرد: آن دسته از هم‌وطنانمان که در مرحله دوم قصد سفر داشتند، حرکت کرده‌اند و در حال حاضر در مسیر هستند و برخورد دو موج را امروز شاهد هستیم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی ادامه داد: موج‌های اول و دوم سفرهای نوروزی و ترافیک را در حال حاضر در جاده‌های کشور داریم و امیدواریم مردم خوب کشورمان رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی را داشته باشند.
مؤمنی افزود: در جاده‌های منتهی به شمال کشورمان و مناطق کوهستانی نیز شاهد بارش برف و کولاک هستیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر در محور هراز شاهد کولاک هستیم اما شاید در مبدأ مسافران این آب و هوا دور از ذهن باشد و رانندگان باید امکانات لازم را برای این‌گونه آب و هوا در اختیار داشته باشند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *