آخرین اخبار

جاده های کوهستانی استان تهران برفی است

سرپرست مدیریت راه های استان تهران از بارش برف در جاده های کوهستانی این استان خبر داد و گفت: ترافیک در جاده های چالوس و دماوند – فیروزکوه در مسیر منتهی به استان مازندران سنگین گزارش شده است.

به گزارش کارنت به نقل از ایرنا، فرشاد اسکندری با اشاره به این که جاده های مواصلاتی استان تهران باز است و تردد در آنها جریان دارد، افزود: براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی مرکز مدیریت راه های استان تهران، تمام مسیرهای کوهستانی از جمله امامزاده هاشم (ع)، سربندان، گدوگ و آبعلی برفی است.
وی با اشاره به پایان دور اول سفرهای نوروزی و بازگشت مسافران به تهران خاطرنشان کرد: هم اکنون ترافیک در تمامی محورهای استان تهران از جمله کرج – چالوس، آزاد راه قزوین – رشت و دماوند – فیروزکوه سنگین است.
اسکندری با اشاره به ادامه بارش برف در جاده های کوهستانی استان از رانندگانی که قصد تردد در این محورها را دارند خواست خودرو خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند.
سرپرست مدیریت راه های استان تهران یادآور شد: در محورهای مواصلاتی این استان تاکنون تصادف منجر به فوت و جرح رخ نداده است.
وی با اشاره به محدودیت های تردد مسافران در محورهای استان تهران و استانهای همجوار نیز عنوان کرد: محور شمشک به دیزین در استان تهران و محور هراز در استان مازندان نیز به دلیل رانش زمین مسدود است.
وی تاکید کرد: شماره تلفن 77909070 به طور شبانه روزی پاسخگوی شهروندان در باره وضعیت ترافیکی راه های مواصلاتی استان تهران است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *