آخرین اخبار

آزادراه تهران – شمال تا ایمن سازی کامل باز نمی شود

فرماندار چالوس گفت: تا زمانی که لاین شمال به جنوب آزادراه تهران ـ شمال ایمن‎سازی کامل نشود اجازه بازگشایی دائمی داده نمی‌شود.

به گزارش کارنت به نقل از مهر،  محمدناصر زندی بعد از ظهر پنجشنبه در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان چالوس که در بیت امام جمعه این شهرستان برگزار شد، گفت: حجم بالای ترافیکی در ایام نوروز سبب بازگشایی موقت قطعه چهارم آزادراه تهران ـ‌ شمال در حدفاصل چالوس تا مرزن‌آباد شد ولی هنوز نقاط زیاد و مختلفی از قطعه دارای مشکلات اساسی است، بنابراین ایمن‌سازی آن در دستور کار قرار گرفت و تا زمانی که ایمن‌سازی این محور به‌طور کامل و استاندارد انجام نشود، اجازه بازگشایی کامل آن داده نمی‌شود.

فرماندار چالوس به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری برای سال ۹۴ نامگذاری شد اشاره کرد و افزود: نامگذاری سال با توجه به شرایط حساس داخلی و بین‌المللی انجام شد و به همین جهت ضروری است در این راستا بیش از پیش شاهد همدلی و همزبانی بین مردم و مسئولان برای توسعه همه‌جانبه در کشور باشیم.

وی اظهار داشت: همدلی و همزبانی بین مردم و مسئولان سبب خنثی شدن توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان می‌شود.

زندی با اشاره به تلاش‌های اعضای ستاد تسهیلات سفر نوروزی، ادارات و نهادهای شهرستان چالوس که در ایام نوروز به خدمات‌رسانی به شهروندان، مسافران و گردشگران می‌پردازند، گفت: پل کمربندی و تونل شهری چالوس در محور کمربندی چالوس به نوشهر بازگشایی شده است تا شاهد کاهش بار ترافیک درون‌شهری باشیم.

وی در مورد حوزه بهداشت و درمان گفت: در این حوزه با توجه به اینکه در ایام تعطیلات مراجعان بیشتری در این بخش داریم نیاز است تجهیزات و امکانات بیشتری به آن اختصاص دهیم.

زندی خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی قطعه یک آزادراه تهران ـ شمال آغاز شده است و با بهره‌برداری از قطعه یک تا ۶۰ کیلومتر مسیر تهران شمال کوتاه می‌شود.

فرماندار چالوس در پایان افزود:تا پایان خردادماه روسای ادارات و نهادها باید پیگیر پروژه‌های نیمه‌کاره باشند و با جذب اعتبارات تخصیصی، عملیات اجرایی پروژه‌ها را ادامه دهند تا هیچ اعتباری برگشت داده نشود.

مذاکرات هسته ای بخوبی پیش می رود

عضو مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه مذاکرات هسته‌ای به‌خوبی پیش می‌رود و تیم مذاکره‌کننده مدیریت خوبی در این زمینه دارد، گفت: عده‌ای در کشور راضی نیستند مذاکرات به نتیجه برسد.

قاسم احمدی نماینده مردم چالوس ونوشهر وکلاردشت در مجلس گفت: مذاکرات هسته‌ای به‌خوبی پیش می‌رود و تیم مذاکره‌کننده مدیریت خوبی در این زمینه دارد ولی عده‌ای در کشور راضی نیستند مذاکرات به نتیجه برسد.

قاسم احمدی لاشکی گفت: حمله عربستان با همراهی مصر با ۱۰۰ فروند هواپیما و ۱۵۰ هزار نیرو به کشور یمن نشان‌دهنده این است که مذاکرات به کام آنها تلخ آمده است.

وی اظهار داشت: با مدیریت خوبی که از سوی اعضای ستاد تسهیلات نوروزی در شهرستان صورت گرفته است وضعیت مطلوب را شاهد هستیم و امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی برای مسافران نوروزی باشیم و خاطره‌ای خوش در ذهن آنها به یادگار بگذاریم.

احمدی با اشاره به آغاز فعالیت عملیات اجرایی قطعه یک آزادراه تهران – شمال واقع در شهرستان چالوس گفت: این پروژه از ۲۵ اسفند سال گذشته آغاز شد و قرار است تا اسفند ۹۵ به بهره‌برداری برسد.

نماینده مجلس در پایان در مورد قطعه چهار آزادراه تهران – شمال گفت: در این حوزه به منظور ایمن‌سازی، اقدامات بسیار خوبی صورت گرفت و یقینا موانع و مشکلات موجود در این مسیر رفع و آزادراه با ایمن‌سازی کامل و به صورت دائمی بازگشایی می‌شود.

حجت‌الاسلام محمدمهدی راشدی‌ امام جمعه چالوس نیز گفت: نامگذاری شعار بر اساس نیازمندی‌ها و مشکلاتی که در جامعه وجود دارد انجام می‌شود و مطمئنا نامگذاری امسال در ادامه نامگذاری‌های سال‌های گذشته است و البته این بدان معنا نیست که عناوین سال‌های گذشته با اتمام سال خاتمه می‌یابد بلکه باید در پیوند شعارهای سال تلاش کرد و همواره عناوین سال را سرلوحه امور و فعالیت‌های خود قرار دهیم.

امام جمعه چالوس خاطرنشان کرد: از آنجایی که انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی و جامعه ما جامعه دینی است، امروز مردم دغدغه فرهنگی و دینی دارند و باید در این زمینه برنامه‌ریزی اصولی انجام شود.

وی اظهار داشت: باید با همدلی و هم‌زبانی و نزدیک شدن دل‌ها دربین مدیران و مدیریت برنامه ها، به صورت جهادی تلاش کنیم و به برنامه‌های اقتصادی و فرهنگی تداوم بیشتری ببخشیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *