آخرین اخبار

فرمانده ناجا: 37 میلیون خودرو طی چند روز اخیر در جاده های کشور تردد داشتند

فرمانده نیروی انتظامی گفت : طی چند روز اخیر و همزمان با سفرهای نوروزی بیش از 37 میلیون خودرو در جاده های کشور تردد داشتند.

سردار حسین اشتری در حاشیه برگزاری مراسم آغاز رزمایش اقتدار در ستاد مرکزی فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران اظهارداشت: این رزمایش طبق سنوات گذشته و با هدف ارتقا سطح آمادگی نیروی انتظامی در مبارزه با سرقت در تهران بزرگ از امروز تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه خواهد یافت.

وی با بیان اینکه در این رزمایش با استفاده از تجربیات سالهای گذشته از تجهیزات و امکانات بیشتری برای حفظ امنیت وآسایش شهروندان پیش بینی شده است، افزود: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به منظور ارایه خدمت به شهروندان و مسافران نوروزی در محله هایی که لزوم حضور محسوس ماموران پلیس بیشتر احساس شود قطعا انجام وظیفه خواهیم کرد.

سردار اشتری در مورد تمهیدات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در تعطیلات نوروزی تصریح کرد: در این مدت ماموران نیروی انتظامی این آمادگی را دارند که با استقرار در محله های مختلف شهر و افزایش گشت های سواری، موتوری و پیاده آسایش و امنیت شهروندان تهرانی را تامین کنند.

اشتری با اشاره به اینکه فعالیت پلیس افتخاری از ابتدای سال جاری آغاز شده بود، تاکید کرد: فعالیت پلیس افتخاری به صورت رسمی از ابتدا سال آغاز و تعداد فعالان پلیس افتخاری در هر استانی متفاوت اعلام شده است.

وی با اشاره به بیش از 37 میلیون سفرهای نوروزی اظهارداشت: براساس گزارش پلیس راهور از آغاز سفرهای نوروزی تا دیروز بیش از 37 میلیون خودرو در مسیر جاده ها تردد داشته اند که پیش بینی می شود امسال اعداد مسافرت های نوروزی بیشتر از سال های گذشته انجام شود.

رییس پلیس کشور در خصوص وضعیت تردد در مرزهای کشور نیز گفت: در تمامی مرزهای زمینی و هوایی امکانات و نیروی انسانی تقویت شده و ترددهای مرزی مثل گذشته سریع و آسان است به همین ترتیب ایستایی مسافران در این مبادی نیز کمتر شده است.

سردار ساجدی نیا فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ نیز در ادامه مراسم با ارائه گزارشی عملکرد این فرماندهی در خصوص بهبود شاخص های مبارزه با سرقت، قاچاق مواد مخدر و امنیت اجتماعی و عمومی و سایر مأموریت های ناجا در سال 93 بیان کرد.

طرح نوروزی رزمایش اقتدار با شعار آسودگی و ایمنی بیشتر با التزام به اخلاق ، قانون و نظم عمومی صبح امروز با حضور سردار حسین اشتری فرمانده ناجا، حسین ساجدی نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ، سرهنگ محسن خانچرلی رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ و جمعی از فرماندهان یگان های عملیاتی این فرماندهی امروز در ستاد مرکزی فاتب آغاز شده است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *