قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / شماره های مورد نیاز برای اطلاع از وضعیت راه ها

شماره های مورد نیاز برای اطلاع از وضعیت راه ها

همزمان با آغاز طرح نوروزی هموطنان برای اطلاع از آخرین وضعیت جاده ها، اطلاعات راه آهن، امداد دریایی و بنادر، اطلاعات پروازها و هواشناسی با شماره تلفن های زیر تماس بگیرند.

شماره تلفن 141 مرکز مدیریت راه های کشور برای استان تهران آماده پاسخگویی به مسافران نوروزی است و هموطنان از سراسر کشور نیز می توانند با شماره تلفن 02188925252 در زمینه اطلاعات مورد نیاز راه های کشور تماس بگیرند.

همچنین شماره تلفن 134 به صورت شبانه روزی آماده اطلاع رسانی در زمینه آخرین وضعیت هواشناسی است و هموطنان برای کسب اطلاعات مورد نیاز در خصوص وضعیت هوای کشور می توانند با شماره 66070023 مرکز پیش بینی سازمان هواشناسی تماس برقرار کنند.

هموطنان برای اطلاع از آخرین وضعیت اطلاعات پروازهای هوایی مسافران در ایام تعطیلات نوروزی می توانند با شماره تلفن 199 تماس بگیرند و شماره تلفن 1550 آماده پاسخگویی به مسایل مربوط به امداد دریایی و بنادر کشور است.

هموطنان در این ایام می توانند در خصوص شکایات از حوزه حمل ونقل ریلی کشور نیز با شماره تلفن 1546 تماس حاصل کنند و برای اطلاع از ساعات تردد قطارهای مسافربری با شماره 1539 تماس بگیرند.

علاوه بر شماره تلفن 141، در طول ایام سفرهای نوروزی هموطنان و مسافران برای کسب اطلاع از آخرین وضعیت حمل و نقل جاده ای در طول اجرای طرح نوروزی با کارشناسان دفتر حمل ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با شماره 84491608 و برای کسب اطلاع از آخرین وضعیت دوربین های نظارتی نیز با شماره 84498632 تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *