آخرین اخبار

تا 15 فروردین طرح زوج و فرد تردد خودروها در اصفهان اعمال نمی شود

معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري اصفهان اعلام كرد: از ديروز الي ۱۵ فروردين ماه سال آينده طرح محدوده زوج و فرد اعمال نمي شود.
به گزارش کارنت به نقل از ايمنا، عليرضا صلواتي با بيان اين مطلب گفت: به جهت سفرهاي نوروزي و حضور گردشگران از ۲۵ اسفندماه الي ۱۵ فروردين ماه طرح محدوده زوج و فرد خودروها اعمال نمي شود.
وي با بيان اينكه از ۱۵ فروردين ماه سال آينده طرح محدوده زوج و فرد طبق مصوبات اجرايي مي شود، افزود: به دليل رفاه حال شهرونداني كه در محدوده طرح زوج و فرد خودروها هستند ساعات كاري محدوده طرح زوج و فرد ۸ الي ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰ مي باشد تا اين شهروندان بتوانند در ساعاتي كه طرح نيست به منزل خود بازگردند.
معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري اصفهان با اشاره به افزايش ترافيك در روزهاي پاياني سال تصريح كرد: از شهروندان مي خواهيم كارها و خريد روزانه خود را مديريت كنند و برنامه و براي رسيدن به چند برنامه كاري خود در داخل شهر تردد كنند .
صلواتي تاكيد كرد: شهروندان تا جايي كه امكان دارد از وسايل حمل و نقل عمومي استفاده كنند البته وجود نقايص را در ناوگان حمل و نقل عمومي مي پذيريم اما تلاش خواهيم كرد ظرف دو سال آينده نارضايتي در اين بخش را مرتفع كنيم.
وي با بيان اينكه در حال حاضر يك ميليون مسافر با اتوبوس جابه جا مي شوند، اظهار داشت: با همين وضع موجود استفاده از سيستم حمل و نقل توجيه اقتصادي و زيست محيطي دارد بنابراين از شهروندان مي خواهيم در ايام پاياني سال و ايام نوورز از وسايل حمل و نقل عمومي استفاده نمايند تا شاهد كاهش ترافيك در اين ايام باشيم.

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *