آخرین اخبار

ارائه خدمات شبانه‌روزی نمایندگی‌های منتخب سایپا در نوروز

مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا از ارائه خدمات شبانه‌روزی توسط نمایندگی‌های منتخب سایپا در طرح امداد نوروزی سال 94 خبر داد.

به گزارشکارنت به نقل از سایپا نیوز، مهندس مصطفی وحیدزاده ضمن تبریک سال نو به تمام هموطنان، اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نمایندگی‌های منتخب سایپا با آغاز سال نو با آمادگی کامل در حال خدمت‌رسانی به مشتریان هستند.

وی ادامه داد: وظیفه شبکه خدمات پس از فروش سایپا در ایام نور وز، ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان در سفرهای نوروزی است و با توجه به حجم سفرهای نوروزی، نمایندگی‌های منتخب سایپا همزمان با آغاز سال نو آماده خدمت‌رسانی به مشتریان هستند.

مهندس وحیدزاده کیفیت در خدمات را اصل اساسی و مهم در جلب رضایت مشتریان دانست و گفت: شبکه خدمات پس از فروش با تمام توان در تلاش است بهترین خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مسافران نوروزی ارائه نماید.

وی ادامه داد: در این طرح حدود 420 واحد امدادی با 500 نفر امدادگر در قالب 70 پایگاه شبانه‌روزی ، 180 پایگاه روزانه و 170 واحد درون شهری به ارائه خدمات امدادی در سطح محورها و معابر درون شهری و برون شهری سراسر کشور خواهند پرداخت و حدود 400 نمایندگی مجاز کشیک نیز به منظور ارائه خدمات درون تعمیرگاهی در محل نمایندگی‌های مجاز آماده خدمت هستند.

مدیرعامل سایپایدک تاکید کرد: در ماههای پایانی سال 93 پیش‌بینی‌های لازم برای تأمین قطعات یدکی مورد نیاز در طرح امداد نوروزی انجام شد که به این ترتیب در تعطیلات نوروز 94 با مشکلی به نام کمبود قطعه مواجه نخواهیم بود؛ ضمن اینکه قطعات مورد نیاز در کمترین زمان ممکن به تمام نقاط کشور ارسال می‌شوند.

وی با اشاره به ارائه خدمات متنوع سایپا به مالکان خودروهای سواری در قالب بسته‌های خدمت کارت نارنجی، ادامه داد: خدماتی که در قالب کارت نارنجی به مشتریان ارائه می‌شود ضمن اینکه آرامش خاطر مشتری را به همراه دارد، موجب صرفه‌جویی در هزینه‌ها نیز می‌گردد که از آن جمله می‌توان به گارانتی بدنه اشاره کرد. لذا مشتریانی که تاکنون کارت نارنجی تهیه نکرده‌اند می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های سایپا و تهیه کارت نارنجی، از خدمات آن در طول تعطیلات نوروزی بهره‌مند گردند.

مدیرعامل سایپایدک افزود: امیدوارم هموطنان عزیز در طول سفر با مشکلی مواجه نشوند اما اگر احیانا مشکلی پیش آمد می‌توانند در تمام ساعات شبانه‌روز با شماره تلفن‌های 096550 تماس بگیرند. بعد از اجرای طرح هم مرکز تماس با مشتریان گروه خودروسازی سایپا با شماه 096770 آماده دریافت نظرات هموطنان محترم درباره خدمات امدادی است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *