آخرین اخبار

طرح ویژه خدمات نوروزی گروه بهمن

با آغاز مسافرت‌های نوروزی و طی برنامه‌ریزی‌ های به‌عمل آمده، امدادگران و نمایندگی‌های منتخب خدمات پس از فروش گروه بهمن همچون سال‌های گذشته با آمادگی کامل، آماده خدمت‌رسانی شبانه‌روزی به هموطنان عزیز هستند.

در مجموع 45 نمایندگی مجاز گروه بهمن با استفاده از 32 دستگاه خودروی امداد مستقر در نمایندگی‌ها و 13 دستگاه خـــــــودروی مستقـر در جاده‌هـای پــر تـردد کشـــور در “طـرح ویژه خدمات نوروزی سال 1394” فعال هستند.

اين طرح با مدیریت حوزه امداد و خدمات ويژه شركت مزدا يدك از 29 اسفند ماه سال 93  آغاز و تا  14 فروردین ماه 1394 به‌مدت 15 روز ادامه خواهد داشت.

در راستای اطلاع‌رسانی به مشتریان گرامی از نحوه ارایه خدمات نوروزی، نسبت به چاپ و توزیع 15 هزار بروشور تبلیغاتی (شامل نقشه پراکنش جغرافیایی نمايندگان مجری طرح و آدرس آنها  بهمراه راهنمای نحوه ارائه خدمات سيار) و ارسال پيامك به بيش از صد هزار نفر از مشتريان اقدام شده است.

افزایش رضایت‌مشتری و کاهش زمان انتظار مشتری دو هدف عمده در طرح امداد نوروزی سال 94 می‌باشد.

مرکز ارتباط با مشتريان گروه بهمن به‌صورت 24 ساعته با شماره تلفن‌های “48027-021” آماده پاسخ‌گویی و ارایه خدمات به مشتریان محترم می‌باشد. بنابراین از مشتریان محترم درخواست می‌شود به هر شرکتی و به هر شماره تماسی اعتماد ننموده و صرفاً جهت ارائه هر گونه اطلاعات و مشاوره فنی با مركز ارتباطات گروه بهمن تماس گیرند.

راهنمای ارائه خدمات سيار

tarhnorooz4

پس از تماس مشتری با مركز ارتباطات، پرسنل اين مرکز اقدام به ثبت مشخصات خودرو، مشتری و مشكل اعلام شده می‌نمايند. سپس با توجه به دانش و مهارت فنی پرسنل مجرب اين مركز، ارائه مشاوره فنی مورد نياز صورت گرفته و در صورت امكان مشكل رفع خواهد گرديد. در غير اين‌صورت از طریق ارتباط مركز ارتباطات گروه بهمن با نزدیک‌ترین نمايندگی مجاز، امدادگر مربوطه به محل درخواست مشتری اعزام می‌شود. چنانچه خودرو در محل قابل تعمير باشد، نسبت به رفع ايراد اقدام و در غير اين‌صورت خودرو به محل نمايندگی انتقال داده خواهد شد.

فهرست و نشانی نمایندگی‌های فعال در ایام نوروز 1394

tarhnorooz6

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *