آخرین اخبار

آغاز عملیات خدمات‌رسانی نوروزی ایساکو

با تشکیل ستاد امداد نوروزی در شرکت ایساکو، طرح خدمات رسانی نوروزی ایران خودرو از 28 اسفند تا 15 فروردین 1393 توسط تیم ایساکو و امداد خودرو ایران در سراسر کشور اجرایی خواهد شد.

به گزارش کارنت، علی نمکین مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) با اعلام این خبر گفت: در طرح امداد نوروزی امسال 550 نمایندگی و 312 فروشگاه مجاز در سراسر کشور آماده ارائه خدمات مطلوب به مشتریان محصولات ایران خودرو خواهند بود، که با هشت هزار و 500 روز/نمایندگی کشیک، به میزان 15 درصد رشد در حوزه نمایندگی‌های ارایه دهنده خدمات و به میزان 28 درصد رشد در تعداد فروشگاه‌های کشیک، سطح دسترسی مشتریان را نسبت به سال گذشته افزایش داده‌ایم.

نمکین همچنین گفت: نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های مجاز، کشیک خود را، از 28 اسفند ماه  آغاز خواهند کرد و تا 15 فروردین به صورت 24 ساعته آماده ارایه خدمات به مشتریان عزیز هستند.

وی افزود: امیدواریم با تحولاتی که در ارایه خدمات گارانتی شرکت ایساکو و نمایندگی‌های مجاز صورت گرفته طرح امداد نوروزی سال 94 با موفقیت بیش از پیش مواجه شود و رضایت‌مندی هر چه بیشتر مشتریان محترم محصولات ایران خودرو را به‌دنبال داشته باشد.

مدیر عامل ایساکو خاطر نشان کرد:‌ شبکه خدمات و امداد خودرو، به طور محسوس و نامحسوس بر کیفیت خدمات نمایندگی‌های طرح امداد نوروزی نظارت خواهند داشت و به هم‌وطنان نیز توصیه کرد در ایام نوروز حتما خدمات خود را از نمایندگی‌های مجاز و اکیپ‌های امدادی شناخته شده دریافت کنند.

وی در پایان،‌ ضمن آرزوی سلامتی و شادی در سال جدید گفت: خدمت‌گزاران مردم در شرکت ایساکو و امدادخودرو تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا مشتریان گروه صنعتی ایران‌خودرو با تکیه بر حضور تیم امداد جاده‌ای، با خیالی آسوده سفر کنند و در صورت بروز موارد فنی برای خودروهایشان با شماره 096440 ارتباط برقرار کنند و اطمینان داشته باشند که امدادگران و نمایندگان کشیک در طول مسیر یاری‌رسان آن‌ها خواهند بود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *