آخرین اخبارراهنمای سفر

مسافران در شهرهای مبدا سوختگیری کنند/ جایگاه‌های بین‌راهی مناسب نیست

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی، با تاکید بر این که مسافرین در ایام نوروز در شهرهای مبدا سوختگیری کنند اعلام کرد: جایگاه های بین راهی به دلیل خطر تصادف مناسب سوخت گیری نیست.

داوود عربعلی از رشد منفی 1.7 درصدی مصرف بنزین از ابتدای ماه جاری تاکنون خبر داد و اعلام کرد: از ابتدای ماه جاری تاکنون میزان مصرف 68.4 میلیون لیتر بنزین مصرف شده است که این میزان در مقایسه با مدت مشابه 1.7 درصد کاهش یافته است.

وی، در ادامه حجم مصرف نفت و گاز غیر نیروگاهی را 81.7 میلیون لیتر اعلام کرد و ادامه داد: این میزان در مقایسه با سال گذشته 6.6 درصد رشد منفی داشته است.

وی در ادامه با اشاره به توزیع روزانه بالغ بر 100 میلین لیتر بنزین در جایگاه های سوخت در ایام نوروز ادامه داد: هم اکنون هیچ گونه نگرانی بابت تامین بنزین مردم در روزهای پایانی سال جاری و ایام نوروز وجود ندارد.

این مقام مسئول، با تاکید بر اینکه علاوه بر این جایگاه‌ها، ۵ جایگاه سیار سوخت نیز در ستاد شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی پیش بینی شده است، گفت: در صورت نیاز به موقعیت های مورد نیاز در آزادراه‌ها اعزام می‌شوند.

وی در ادامه با اشاره به نصب و راه اندازی ۴۲ جایگاه سیار سوخت در مسیرهای پر رفت و آمد بین شهری اضافه کرد: این اقدام برای روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروزی در دستور کار قرار گرفته است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *