آخرین اخبار

صدر نشینی بلامنازع پارس تندر در سال 93

شرکت پارس خودرو در مجموع ارزیابی های صورت گرفته توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در سال 1393 همواره صدرنشین بلامنازع جدول با کیفیت ترین ها بوده است و با حفظ این جایگاه ارزشمند و بهبود مستمر و ارتقای سطح کیفی محصولات خود ، این برتری را در طول سال جاری حفظ نموده است.

براساس ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در سال 93، در گروه خودروهای با سطح قیمتی بین ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان، خودروی پارس تندر همواره در صدر جدول با کیفیت ترین خودروها بوده و تنها ایرادات ثبت شده در این خودرو مربوط به تزیینات و بدنه بوده این در حالی است که به لحاظ ایمنی تاکنون هیچ ایرادی در این خودرو ثبت نشده است.

همچنین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در هفته 50 (از تاریخ 05/12/93 لغایت 11/12/ 93 )حاکی از آن است که تندر 90 پارس خودرو با نمره 20.5 در شرایط بهتری از نظر کیفی نسبت به تندر 90 ایران خودرو با نمره 20.6 قرار گرفته است این در شرایطی است که نمره 20.5 پایین ترین نمره کیفی از ابتدای تولید تندر تا کنون بوده است.

بر اساس نمودار روند نمرات منفی ماهانه ارزشیابی ISQI ، از ابتدای اسفند ماه 92 نمره منفی پارس تندر 20.6 بوده و تا خرداد این عدد حفظ شده است و از تیر ماه با کاهش نمره منفی به 20.5 رسیده است . در حالی که بر اساس نمودار فوق تندر 90 اتوماتیک از مرداد ماه نمره منفی آن 20.5 بوده و در دیماه نمره منفی آن به 20.6 افزایش یافته است.

نمودار نمرات منفی ماهانه ارزشیابی ISQI در خصوص دو خودرو پارس تندر و تندر اتوماتیک در حالی توسط ارزیابان مدیریت ارزشیابی محصول ارائه شده که بر اساس هدف ترسیم شده در نمودار روند نمرات منفی ماهانه ارزشیابی ISQI در فروردین ماه امسال باید روند نمره منفی از 20.95 در فروردین ماه امسال به 19 در اسفند ماه کاهش یابد.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *