آخرین اخبار

اخذ مجوز شماره گذاری کامیونت شیلر / اعلام شرایط پیش فروش محصولات شرکت بهمن دیزل در سال 94

رئیس سازمان فروش شرکت بهمن دیزل ضمن اشاره به شرایط پیش فروش محصولات این شرکت اظهار داشت : کلیه متقاضیان می توانند برای اطلاع از شرایط پیش فروش محصولات ایسوزو شامل کامیونت 6 تن ، 8 تن ، 18 تن ( FVR ) و مینی بوس مکسوس به سایت شرکت مراجعه نمایند اما شرایط فروش دو محصول مینی بوس سحر و شیلر متعاقبا اعلام می گردد .

تهوری افزود: در شرایط اعلام شده متقاضیان می توانند 50 درصد قیمت خرید خودرو را هنگام عقد قرارداد واریز و مابقی را در زمان تحویل پرداخت نمایند.

رئیس سازمان فروش شرکت بهمن دیزل با اشاره به استقبال بسیار خوب متقاضیان از پیش فروش اخیر محصولات ایسوزو و مینی بوس مکسوس یاد آورشد : خوشبختانه تا کنون آمار مراجعه متقاضیان و تماس ها برای پیش خرید محصولات ایسوزو خوب و استقبال قابل توجهی از پیش فروش محصولات شرکت صورت گرفته است.

تهوری در ادامه در خصوص برنامه فروش شرکت در سال آینده گفت : با توجه به تولید آزمایشی موفقیت آمیز کامیونت شیلر و اخذ کلیه استانداردهای مربوطه(TA)  و همچین اخذ مجوز شماره گذاری ، ‌تولید انبوه و فروش این محصول در سال آینده آغاز خواهد شد.

وی همچنین از هدف گذاری فروش 5500 دستگاه از انواع محصولات بهمن دیزل در سال 94 خبر داد و اظهار داشت :  با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته ،  پیش بینی می شود مشکلی در تامین و عرضه محصولات بوجود نخواهد آمد .

وی در ادامه از برنامه ریزی به منظور توسعه سبد محصولات خبر داد و گفت : در راستای استراتژی توسعه و تنوع محصول ، شرکت بهمن دیزل در نظر دارد تا در آینده نزدیک سبد محصولات خود را تکمیل نماید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *