آخرین اخبار

رونمایی از فیس لیفت تویوتا اونسیس در نمایشگاه ژنو 2015

تویوتا این سدان در سگمت D را با کمی چاشنی اسپرت و به عنوان یک خودروی مفرح‌تر و جذاب‌تر به ژنو آورده است. تغییرات اساسی در جلوی خودرو به چشم می‌خورند. چراغ‌های جلوی LED باریک با چراغهای روزتاب یکپارچه شده‌اند.

جلوپنجره بالا، باریک‌تر و جلوپنجره پایینی هم بزرگ‌تر شده‌اند. چرخهای 17 و 18 اینچی هم برای آن قابل انتخاب می‌باشند. چراغ و سپر عقب نیز اصلاح شده است. یک نوار کرومی هم چراغهای عقب را به یکدیگر متصل می‌کند.

تویوتا اونسیس 2jpg

تغییرات داخلی این مدل همانند کرولا و آئوریس می‌باشند. داشبورد با طراحی نسبتاً ساده ای همراه است. یک نمایشگر 8 اینچی در داشبورد مرکزی و یک نمایشگر 4.2 اینچی در خوشه ابزار قرار گرفته‌اند. به گفته تویوتا، کیفیت مواد مورد استفاده در کابین افزایش یافته‌اند. صندلی‌ها از تکیه‌گاه بزرگ‌تری برخوردار شده‌اند. نورپردازی داخلی نیز بهتر شده است. عایق‌های ضخیم‌تری برای کاهش صدای ورودی به کابین بکار رفته‌اند.

تویوتا اونسیس 1

پیشرانه‌های بکار رفته در این خودرو با استاندارد یورو 6 می‌باشند. موتور پایه 1.6 لیتری 110 اسبی و 270 نیوتن متری دیزلی همراه با گیربکس شش سرعته دستی ارائه می‌شود. در بین موتورهای بنزینی هم موتور 1.8 لیتری 150 اسبی 196 نیوتن متری را باید نام برد. مصرف سوخت پیشرانه‌های جدید 10 درصد نسبت به گذشته کاهش یافته است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *