آخرین اخبار

استقلال به ایران‌خودرو می‌رسد، پرسپولیس به سایپا!

به نظر می‌رسد در مورد سرخابی‌ها نوعی از این جیب به آن جیب انجام شود و دولت ناچار است استقلال و پرسپولیس را به دست دو غول خودروسازی بسپارد.

به گزارش کارنت، از اين جهت كه ايران‌خودرو و سايپا هر دو در بورس هستند، نيازي به تأييد صلاحيت ندارند و اين‌كه سال‌هاست تيمداري مي‌كنند و تجربه اين كار را دارند و در پايان اين‌كه مي‌توانند به راحتي مبلغ تعيين شده را بپردازند.

آن‌طور كه شنيديم، گفت‌وگوهايي نيز از قبل در اين خصوص انجام شده و با توجه به اين كه هاشم يكه‌زارع به عنوان مديرعامل ايران‌خودرو سابقه حضور در هيأت‌مديره استقلال را دارد، او را به استقلال نزديك مي‌كند و گويا علاقه به در اختيار گرفتن باشگاه‌ آبي‌ها دارد. سايپا هم مالكيت پرسپوليس را برعهده مي‌گيرد. در اين ميان براي خود تيم‌هاي پيكان و سايپا هم دو راه وجود دارد؛ اول اينكه ايران‌خودرو و سايپا تيم‌هاي خود را واگذار كنند تا استقلال و پرسپوليس را بگيرند، دوم اين كه استقلال و پرسپوليس را به يكي از شركت‌هاي زيرمجموعه خود واگذار كنند تا مشكل قانوني پيش نيايد. اين مسئله به هيچ‌وجه نمي‌تواند خللي در راه آبي و قرمز شدن ايران‌خودرو و سايپا ايجاد كند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *