آخرین اخبارراهنمای سفر

طراحی نسخه جدید نرم افزار تلفن همراه پمپ بنزین یاب، در آستانه نوروز

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از نسخه جدید نرم افزار تلفن همراه پمپ بنزین یاب در آستانه نوروز 1394 خبر داد و گفت: این نرم‌افزار امکانات مسیریابی و راهنمایی برای رسیدن به نزدیک ترین پمپ بنزین ، نمایش اطلاعات جایگاه را نشان می‌دهد.

داود عربعلی اظهار داشت:  این اپلیکیشن (نرم افزار) که نسخه جدید آن در آستانه نوروز 1394 به عنوان محصول شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران مبتنی بر سیستم عامل اندروید طراحی شده است ، امکانات مختلفی از جمله مسیریابی و راهنمایی برای رسیدن به نزدیک ترین پمپ بنزین ، نمایش اطلاعات جایگاه، امکان جستجو و نمایش اطلاعات محصولات عرضه شده در هر پمپ بنزین را دارد.
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران  تصریح کرد: همچنین امکان جستجوی کارت سوخت مفقود شده ، تاریخچه سرویس های ادواری خودرو، اخبار شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران و … از دیگر امکانات این اپلیکیشن است.
این نرم افزار که نسخه آی.او.اس (i.o.s) آن هم بزودی منتشر خواهد شد و روی نسخه های اندروید2.3 به بالا قابلیت اجرایی دارد ، از پایگاه اینترنتی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران www.niopdc.ir قابل دریافت است.
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *