آخرین اخبار

با کیفیت ترین خودروساز، ایمن ترین شرکت در سطح کشور شد

شرکت پارس خودرو در همایش 2525 کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار به عنوان کمیته برتر ایمنی در سطح کشور معرفی شد.

به گزارش کارنت به نقل از سایپا نیوز، در این همایش شرکت پارس خودرو با کسب حد نصاب امتیازات به عنوان کمیته برتر در سطح کشور در زمینه کمیته های ایمنی مفتخر به کسب لوح تقدیر و تندیس ویژه کمیته کشوری شد.

بنابراین گزارش، مهندس عبدالصمد احمدوند-مدیر ایمنی و بهداشت پارس خودرو درخصوص کسب این افتخار ارزشمند گفت:این شرکت در راستای حفظ و صیانت از نیروهای انسانی و مطابق با ارزش ها و استراتژی های سازمانی و بطور مستمر درقالب فرایندهای مشخص موضوعات ایمنی و بهداشت حرفه ای را طرح ریزی , اقدام و پیگیری می کند.

وی با اشاره به این که اقدامات صورت گرفته در پارس خودرو مطابق با قوانین و مقررات است افزود: علاوه بر کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار که درسطح عالی سازمان تشکیل می شود,سایر کمیته های ایمنی  در سطوح مختلف سازمان(سالن های تولیدی) تشکیل شده تا موارد ایمنی  در  واحدهای مختلف سازمان را پیگیری و اجرایی کند.

مهندس احمدوندخاطرنشان کرد:شرکت پارس خودرو اعتقاد دارد که توسعه دانش ایمنی ,بهسازی و سالم سازی محیط کار و گسترش فرهنگ ایمنی در سازمان منجر به افزایش کیفیت , توسعه پایدار و رضایت شغلی کارکنان و بهره وری سازمان می شود.

وی با اثربخش خواندن گسترش فرهنگ ایمنی در سطوح مختلف این شرکت از طریق مشخص شدن وظایف و مسئولیت های هر واحد و آگاهی کارکنان از این موضوع افزود: تقویت و بهبود ارتباط بین کارکنان و سرپرستان با مدیریت ایمنی و بهداشت در خصوص اعلام شرایط خطرناک و مشکلات موجود در ایستگاه های کاری , افزایش پیشنهادات ارائه شده جهت بهسازی و ایمن سازی محیط کار , ایجاد بسترهای مناسب جهت خلاقیت و رفع مشکلات ایمنی و بهداشت محیط کار در سطوح کارگری , ایجاد انگیزه دربین کارکنان به منظور ارائه کایزن و پیشنهادات ایمنی و کاهش حوادث شدید در شرکت و حوادث نقص عضو از نتایج برگزاری کمیته ایمنی در شرکت پارس خودرو است.

مهندس احمدوند موفقیت بدست آمده درخصوص ایمنی ,بهداشت و محیط زیست در شرکت پارس خودرو را حاصل حمایت های بی دریغ مدیریت ارشد ساز مان و همراهی معاونین , مدیران و کارکنان پرتلاش این شرکت دانست و اظهار امیدواری کرد که با رعایت اصول ایمنی؛ شادابی ,نشاط و سلامتی کارکنان روزبه روز ارتقاء پیدا کند.

گفتنی است؛ در راستای اجرای ماده 93قانون کار، تقویت و انتخاب کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار برتر در سطح کشور  که یکی از برنامه های راهبردی وزارت تعاون , کار و رفاه اجتماعی در دولت تدبیر و امید است، این همایش در استان تهران برگزار شد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *