آخرین اخبار

رکورد تولید سال گذشته سایپا شکسته شد

میزان تولید خودرو از ابتدای امسال تاکنون نسبت به کل سال گذشته افزایش یافت.

به گزارش کارنت به نقل از سایپانیوز،شرکت سایپا توانست تا تاریخ دهم اسفندماه سال جاری تعداد 130 هزار و 654 دستگاه انواع خودرو تولید کند که این میزان تولید، از تعداد کل خودروهای تولیدی سال گذشته بیشتر است.

بر اساس این گزارش سایپا در سال گذشته تعداد 130 هزار و 640 دستگاه انواع خودرو تولید کرد و با توجه به زمان دو هفته ای تا پایان سال جاری به نظر می رسد تعداد خودروهای تولیدی سایپا با افزایش چشمگیرتری مواجه شود.

این موفقیت در حالی صورت گرفته که صنعت خودروسازی ایران در چند سال گذشته با مشکلات فراوانی در زمینه جذب نقدینگی و ایجاد شتاب در حرکت خطوط تولید مواجه بوده و بسیاری از فعالیت های خودروسازان تحت تاثیر تحریم های بین المللی و سایر مشکلات قرار داشته است.

توجه به امر تولید در سایپا در دو سال گذشته موجب شد مجموعه ای که تیراژ تولیدات آن به یک پنجم رسیده بود با برنامه ریزی های صورت گرفته و هدایت صحیح جریان نقدینگی به زنجیره تامین مجدداً بازیابی شده و در حال حاضر بنا بر اظهارات مدیران ارشد شرکت سایپا، این مجموعه با بیش از 75 درصد ظرفیت خود در حال تولید محصول است و در صورتی که برنامه های توسعه محصول نیز به مرحله تکامل برسد قطعاً سال آینده نیز آمار تولیدات خودرو در شرکت سایپا فراتر خواهد رفت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *