آخرین اخبار

دارندگان گواهینامه‌های جدید الصدور اجازه رانندگی در جاده را ندارند

رییس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجا گفت: رانندگانی که امسال برای نخستین بار گواهینامه رانندگی پایه سوم دریافت کرده‌اند اجازه رانندگی در جاده‌های برون شهری را در نوروز ندارند.

به گزارش کارنت به نقل از فارس، سرهنگ هویدا تزار با اشاره به محدودیتهای رانندگی با گواهینامه های پایه سوم جدید الصدور گفت: بر این اساس دارندگان گواهینامه های جدید الصدور در یک سال اول اجازه تردد در بزرگراه‌های برونشهری را نداشته و از سویی دیگر بین ساعات ۲۴:۰۰ تا ۵ بامداد نیز در شهرها اجازه تردد ندارند.

وی با اشاره به این که این افراد مجاز به بکسل کردن وسایل نقلیه و جابه جایی مسافر نیستند تاکید کرد: این دسته از رانندگان در صورتی که مرتکب تخلفات حادثه ساز شوند یا در تصادفات مقصر باشند گواهینامه آنها ابطال شده و باید مجددا آزمون دهند.

وی به گواهینامه های جدیدالصدور موتور اشاره کرد و گفت: تمامی دارندگان این گواهینامه نیز مشمول محدودیتهای تردد در سال اول همانند گواهینامه های پایه سوم جدید الصدور هستند.

برچسب ها

‫2 نظرها

 1. سلام من تو دوران جوانی چند سال پیش از سر نادانی رو دست و بدنم خط انداختم
  و حالا چند روزه که وارد هیجده سالگی شدم و‌اقدام به گرفتن گواهی نامه کرده ام آموزشگاه
  منو به‌دکتر معرفی کرد برای‌معاینه چشم و بدن،من به چندتا دکتر مراجعه کردم اما گفتن
  باید بری کمیسیون،اگر محبت کنید بهم بگید در کمیسیون چه کاری میکنن با من؟چه سوالی میکنن ازم؟
  آیا رو من اسم آدمی که مشکل روانی داره میزارن؟آیا اصلا اجازه میدن گواهی نامه برام صور بشه؟
  اگر لطف کنید بهم سریعتر جواب بدید ممنون میشم از شما چون واقعا از فکر و خیال کل شبو نتونستم بخوابم و ساعت ۵ صبحه که دارم از شما این سوالو میپرسم.
  فردا قراره برم کمیسیون محبت کنید بهم جواب بدین.

  1. فکر نکنم اینقد نگرانی داشته باشه…الان خیلی کامیون دارها از این اعمال بی فایده رو بدن انجام میدن و یا دادن…غصه نخور…همین ک عاقل شدی خوبه 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *