آخرین اخبارقیمت خودرو

گران‌ترین خودروهای کوپه در ایران+ جدول

این خودروها، خودروهایی دو در با ظرفیت دو یا چهار سرنشین هستند که تفاوت اصلی آن با خودروهای سدان در طول در جلو، ارتفاع سقف و مقدار فضای سرنشینان عقب است که در آنها طول در بیشتر و ارتفاع سقف و فضای سرنشینان عقب کمتر است. البته نوعی از کوپه به نام ۲+۲ وجود دارد که فضای سرنشینان عقب آن از کوپه عادی نیز، کمتر است.

 

دانستن رده و کلاس یک خودرو و مناسب بودن آن جهت استفاده‌های مختلف، می‌تواند در انتخاب و خرید یک خودروی ایده‌آل کمک بسزایی کند. در اینجا به معرفی خودروهایی با کلاس بدنه کوپه پرداخته شده است که  طرفدارن زیادی دارند و اغلب جذاب‌تر از خودروهای سدان (خودروی چهار نفره معمولی) هستند.

پورشه 911 کاررا با قیمت یک میلیارد و 480 میلیون تومان، از گران‌ترین و محبوب‌ترین خودروهای کوپه در ایران است.این خودروها، خودروهایی دو در با ظرفیت دو یا چهار سرنشین هستند که تفاوت اصلی آن با خودروهای سدان در طول در جلو، ارتفاع سقف و مقدار فضای سرنشینان عقب است که در آنها طول در بیشتر و ارتفاع سقف و فضای سرنشینان عقب کمتر است. البته نوعی از کوپه به نام ۲+۲ وجود دارد که فضای سرنشینان عقب آن از کوپه عادی نیز، کمتر است.
در این گزارش برخی از خودروهای کوپه در ایران، معرفی شده است که بالاترین قیمت آنها مربوط به خودروهای پورشه 911 کاررا، مازراتی گرن توریزموS ، مازراتی گرن توریزمو و بنز CL 500 است که قیمت‌های میلیاردی دارند.

 

koope

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *