آخرین اخبارقیمت خودرو

لیست قیمت محبوب‌ترین خودروی تاریخ ایرانیان

هرچند پرونده پیکان‌ها در ایران بسته شده است و دیگر تولید نمی‌شوند اما از نگاه برخی متقاضیان این خودرو، پیکان همچنان از محبوب‌ترین خودروهای ایرانیان است و روزانه افراد بسیاری به دنبال خرید این خودرو هستند.

بعضی از افراد همچنان بر این باورند که این خودرو از لحاظ قیمت، موتور و… از خودروهای دیگر مناسب‌تر و بهتر است و مایل هستند از این خودروها استفاده کنند. آن طور که یکی از فروشندگان این خودرو می‌گوید، برخی از خریداران هم، از این خودروها برای تکمیل کلکسیون خود بهره می‌برند و به دنبال آن هستند تا قدیمی‌ترین مدل این خودرو را جست‌وجو کرده و خریداری کنند که این کار در این روزها بازار بسیار داغی دارد.

در این گزارش لیستی از قیمت خودروهای پیکان در مدل‌های متفاوت آورده شده است که برخی به دلیل دارا بودن برخی آپشن‌ها ( مانند لوازم جانبی اسپرت، سیستم‌های صوتی و…) قیمت‌های بالایی دارند و برخی هم به دلیل اینکه تقریباً نیم قرن سن آنهاست و در کلکسیون‌ها جمع آوری شده‌اند از قیمت‌های متفاوتی برخوردار هستند.

هنوز هم پیکانی که با وجود قدیمی بودن و قریب به نیم قرن سن خواهان بسیاری داشته باشد، در ایران وجود دارد و با قیمت 32 میلیون تومان در شهر اصفهان به فروش می رسد.

gheymat peykan

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *