آخرین اخبار

خریداران متضرر آریا خودرو تجمع کردند

هنوز زمان زیادی از ماجرای تخلف شرکت نگین‌خودرو آفتاب نگذشته است که جمعی از خریداران معترض شرکت لیزینگ آریاخودرو شکوفاگستر در اعتراض به عدم انجام تعهدات این شرکت، مقابل ساختمان آن دست به تجمع زدند.

به گزارش کارنت به نقل از فارس، امیر صالحی یکی از معترضین به شرکت لیزینگ آریا خودرو شکوفا گستراظهار داشت: شهریور امسال برای خرید یک دستگاه پژو پارس از طریق این شرکت اقدام کردم و قرار بود خودرو خریداری شده را در مدت 25 روز کاری تحویل بگیرم.

وی افزود: در مرحله اول، 9 میلیون و 600 هزار تومان و در مرحله دوم نیز در آبان‌ ماه 8 میلیون تومان به حساب این شرکت لیزینگی واریز کردم و قرار بود بقیه مبلغ خودرو را در اقساط 480 هزار تومانی و در 47 ماه بپردازم.

صالحی تصریح کرد: به این ترتیب قرار شد خودرو را در مدت 25 روز کاری تحویل بگیرم که این اتفاق عملی نشد.

وی ادامه داد: وکیل شرکت آریا خودرو شکوفا گستر در مورد مشکل پیش‌آمده به ما اعلام کرد که شرکت پول ندارد و فعلاً باید برای تحویل خودرو منتظر بمانیم.

این خریدار معترض با بیان اینکه گفته می‌شود صاحب شرکت آریا خودرو، پول مردم را در پروژه برج‌سازی هزینه کرده است، گفت: امروز به همراه جمعی از مشتریان دیگر در اعتراض به تخلف انجام شده، مقابل دفتر این شرکت تجمع کردیم اما شرکت تخلیه شده و کسی پاسخگوی ما نیست.

چندی قبل نیز تعدادی از مشتریان شرکت لیزینگ نگین خودرو آفتاب در اعتراض به عدم انجام تعهدات این شرکت دست به تجمع و اعتراضاتی زدند که در نهایت با دخالت دادگستری، دفتر این شرکت پلمپ و مدیرعامل آن دستگیر شد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *