آخرین اخبار

رونمایی از McLaren 675LT در نمایشگاه خودرو ژنو 2015

برند بریتانیایی مک لارن جزئیات بیشتری از خودرو ۶۷۵LT پیش از رونمایی رسمی‌در نمایشگاه خودرو ژنو را در اختیار اصحاب رسانه قرار داد.

مکلارن2

این خودر که بر اساس معماری سوپرخودرو ۶۵۰S طراحی شده است دارای نام ۶۷۵LT است که بر اساس استاندارد معروف Long Tail این شرکت نقش گرفته است که بدین ترتیب نسبت به نسخه استاندارد دارای ۴۰ درصد سیستم تعلیق بهبود یافته تر به لطف بهره گیری از سیستم آئرودینامیک جدید است که به آن بالهای عقبی فعال و پویا نیز افزوده شده است.

مکلارن3
در زیر هود این خودرو شاهد یک موتور ۳٫۸ لیتری توربودوگانه V8 هستیم که دارای قدرت پیشرانه ۵۱۶ پوند بر فوت است و مک لارن ادعا کرده است که این سیستم می‌تواند تا نیروی گشتاور ۴۴۳ پوند بر فوت را در نخستین تعویض دنده به کنترل خود درآورد تا بدین ترتیب شاهد دور موتور ۵۵۰۰ تا ۶۵۰۰ دور در دقیقه نیز باشیم.
اگزوزهای جدید و بسیار سبک وزن تیتانیومی‌یک راهکار فوق العاده برای کم کردن چند پوند از وزن خودرو است که بدین ترتیب کاهش وزن را به صورت یک جزء بسیار مهم در طراحی این خودرو قرار داده است که البته سایر راهکارهای کاهش وزن خودرو در یک کنفرانس رسمی‌از سوی مک لارن در ژنو سوئیس اعلام خواهد شد.

مکلارن4
به هر حال مدل ۶۷۵LT یک خودرو مخصوص تراک و مسابقه از نسخه استاندارد ۶۵۰S کوپه و اسپایدر است که البته تنها در نسخه کوپه در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.
جزئیات کامل در هنگام رونمایی رسمی‌از این خودرو در ۳ شنبه در ۳ ماه مارچ در نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۱۵ اعلام خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *