آخرین اخبار

رانندگان تاریخ اعتبار گواهینامه خود را پیش از سفر کنترل کنند/صدور گواهینامه‌های رانندگی از هفته جاری تسریع می‌شود

رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجا، در آستانه سال نو به دارندگان گواهینامه رانندگی هشدار داد که یک ماه پیش از پایان مهلت نسبت به تعویض گواهینامه‌های خود اقدام کنند.

 به گزارش کارنت به نقل از ایلنا، سرهنگ هویدا تزار اظهار داشت: برابر قانون، دارندگان گواهینامه‌های رانندگی موظفند یکماه پیش از پایان انقضای مهلت نسبت به تعویض گواهینامه‌های خود اقدام کنند.

وی افزود: این دسته از افراد باید به همراه مدارک مورد نیاز به یکی از دفاتر پلیس + ۱۰ مراجعه و درخواست تمدید گواهینامه رانندگی خود را ارایه کنند.

به گفته رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجا، هزینه تمدید گواهینامه‌های رانندگی ۱۶ هزار تومان است.

وی به رانندگان توصیه کرد: قبل از سفرهای نوروزی نسبت به کنترل تاریخ انقضای گواهینامه رانندگی خود اقدام کنند تا در سفرهای نوروزی با مشکلی مواجه نشوند.

رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: با تدابیر اتخاذ شده و تقویت صورت گرفته صدور گواهینامه‌های رانندگی از هفته جاری تسریع می‌شود؛  در صورت صحیح و کامل بودن نشانی، گواهینامه صادره حداکثر ظرف ۲ هفته به در منازل متقاضیان ارسال می شود.

برچسب ها

‫2 نظرها

  1. امروز 21 خرداد به پلیس +10 واقع در خیابان آزادی نرسیده به میدان آزادی برای تمدید گواهینامه خود مراجعه کردم از بنده درخواست 215000 ریال علاوه بر هزینه های دولتی دخواست کردند و اظهار میداشتند که باید این و جه بصورت نقدی پرداخت شود هرچه اصرار کردم که در حالیکه الان حتی بقالی ها وجه خو د را وسیله کارتخوان دریافت میکنند قبول نکردند و جالب تر اینکه حاضر هم نیستند بابت این مبلغ رسید پرداخت کنند
    استدعای بنده این است که اولا این ارقام از سوی مراجع ذیصلاح 160000 ریال اعلام شده اضافه دریافتی بابت چیست ثانیا اگر قانونی است چرا از پرداخت رسید امتناع میکنند
    باتشکر فراوان – یوسفی مهر تلفن 9121887493-66157517

  2. آیا مبلغ دریافتی بابت هزینه تمدید گواهینامه 215000 ریال علاوه بر هزینه های قانونی معتبر است در حالیکه مراجع ذیصلاح این مبلغ را 160000 ریال اعلام کرده اند
    علی اصغر یوسفی مهر
    تلفن 9121887493 – 66157517

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *