آخرین اخبار

بهره برداری از خط تولید مجموعه گلگیرهای جلو تیبا در سایپا پرس

خط تولید مجموعه گلگیرهای جلو تیبا در سالن مجموعه سازی سایپا پرس راه اندازی و به بهره برداری رسید.

به گزارش کارنت به نقل از سایپا نیوز، با حضور مهندس جبرئیلی، مدیرعامل، معاونان و مدیران ارشد سایپاپرس خط تولید مجموعه پرسی گلگیرهای جلو خودروهای خانواده تیبا در سالن مجموعه سازی این شرکت به بهره برداری رسید.

براساس این گزارش، راه اندازی این خط تولیدی به طور کامل با استفاده از توان تخصصی و پتانسیل های داخلی شرکت سایپا پرس با تیمی متشکل از واحدهای مربوطه در این پروژه راه اندازی و به بهره برداری رسید.

حمید جمالی،مدیر مهندسی تجهیزات سایپا پرس درباره اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در خصوص این خط تولیدی ، گفت : طرح اولیه ساخت فیکسچر این خط از شرکت سایپا اخذ شده ولی در راستای کاهش هزینه ها و بهبود طرح ، همکاران قسمت های مهندسی تجهیزات و مهندسی تولید اقدام به ساده سازی و تغییر طراحی 50 درصدی در طرح اولیه آن نموده اند.

وی در ادامه صحبت های خود به برنامه زمانبندی شده در اجرای این طرح اشاره کرد و افزود : این خط در طول مدت زمان 60 روز کاری و با مجموع 1700 نفر ساعت کار مداوم طراحی ، ساخت و راه اندازی شد .

جمالی اضافه کرد : در صورت وجود مناسب و تامین دستگاه گان جوش دوم، اپراتورهای این خط توانایی تولید 400 قطعه مجموعه گلگیرهای چپ و راست خودروهای تیبا را در هر شیفت کاری دارا می باشند.

مدیر مهندسی تجهیزات سایپا پرس یاد آور شد : این خط با  کاهش هزینه نزدیک به 60 درصدی نسبت به قیمت پیشنهادی پیمانکار تماماً در داخل شرکت طراحی ، ساخت و راه اندازی شده که صرفه جویی بسیار مناسبی را برای شرکت به همراه داشته است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *