آخرین اخبار

مدیرعامل ایران خودرو: افزایش قیمت خودرو تا پایان سال شایعه است

هاشم یکه زارع  افزود: مذاکرات با شرکت‌های خارجی به نتیجه مذاکرات بستگی دارد/ قرار نیست حتما با فرانسوی‌ها توافق کنیم/ ما منتظر کسی نیستیم؛ طرف‌های خارجی به دنبال ما می‌آیند.

به گزارش کارنت به نقل از تسنیم، هاشم یکه زارع مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو  در پاسخ به این سوال که “آیا گروه خودروسازی ایران خودرو برنامه ای برای افزایش قیمت خودروهای خود تا پایان سال 93 دارد یا خیر” اظهار کرد: شایعاتی که پیرامون افزایش قیمت خودرو تا پایان سال 93 مطرح شده است به هیچ وجه صحت ندارد و ما هیچ تقاضایی برای افزایش قیمت نداشته ایم.

وی در خصوص احتمال افزایش قیمت در سال 94 هم گفت: در خصوص سال 94 تصمیمی گرفته نشده است ولی احتمال افزایش قیمت وجود دارد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به مذاکرات این گروه خودروسازی با شرکت های خودروسازی خارجی به نسیم اظهار کرد: در حال حاضر مذاکرات ما ادامه دارد و هنوز به توافق جدیدی دست پیدا نکرده ایم.

یکه زارع ادامه داد: در صورتی که مذاکرات به نتیجه برسد مراحل اجرایی همکاری با خودروسازهای دیگر  کشورها را آغاز خواهیم کرد.

وی در خصوص ارتباط مذاکرات با گروه های خودروسازی خارجی و مذاکرات هسته ای تصریح کرد: قطعا نتیجه مذاکرات ایران و کشورهای 5+1 در مذاکرات ما با شرکت های خودروسازی خارجی موثر خواهد بود.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تصریح کرد: ما به روند خود در حوزه خودرو ادامه می دهیم و منتظر توافقات هسته ای نیستیم و این کشورهای دیگر هستند که منتظرند تا با به نتیجه رسیدن توافقات هسته ای با ما قرارداد همکاری امضا کنند.

یکه زارع با بیان این مطلب که ” لزومی ندارد که با شرکت های فرانسوی به توافق برسیم ” بیان کرد: صرفا به دنبال توافق با گروه های خودروسازی فرانسوی نیستیم و گروه های خودروسازی از کشورهای مختلف برای امضای قرارداد همکاری مدنظر ما هستند.

وی گفت: چند گزینه از کشورهای اروپایی و آسیایی برای انعقاد قرارداد مدنظر ما هستند که به محض قطعی شدن اعلام خواهند شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *