آخرین اخبار

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور، از محصولات شرکت زامیاد بازدید کرد

کشاورزیان معاون وزیر راه و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور در بازدید از محصولات ون شرکت زامیاد، با هدف تجهیز ناوگان حمل‌ونقل عمومی و جاده‌ای کشور، این تولیدات را مناسب ارزیابی کرد.

به گزارش کارنت به نقل از سایپا نیوز، داود کشاورزیان معاون وزیر راه و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور به همراه مدیران ارشد این سازمان در حوزه حمل‌ونقل مسافر،از محصولات شرکت زامیاد بازدید کردند.

بنابراین گزارش، داود کشاورزیان، با مناسب ارزیابی کردن محصولات ون شرکت زامیاد  به‌عنوان یکی از نخستین خودروسازان تجاری کشور بیان داشت: استفاده از تجهیزات و ناوگان، با فناوری جدید در حمل‌ونقل جاده‌ای، یکی از اولویت‌های این سازمان است؛ به صورتی که با نگاه به اهداف کلی و راهبردهای کلان بخش حمل‌ونقل جاده‌ای کشور و توجه به ابلاغ آیین‌نامه ساماندهی حمل‌ونقل عمومی روستایی، تاکنون بیش از 2000 مسیر اولویت‌دار برای ساماندهی حمل‌ونقل روستایی در سطح کشور تعیین و به تصویب رسیده است.

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور افزود: علاوه بر تجهیز ناوگان این بخش، اجرایی کردن دستورالعمل تأسیس و بهره‌برداری شرکت‌های حمل‌ونقل روستایی بار و مسافر، بررسی و تعیین معیارهای حمل‌ونقل، صدور برگ فعالیت رانندگان و آموزش دست‌اندرکاران این بخش از دیگر برنامه‌های این حوزه است.

پیش‌ازاین فریدون حمیدی مدیرعامل شرکت زامیاد با اشاره به اهتمام ویژه گروه خودروسازی سایپا و این شرکت با دارا بودن بیش از نیم‌قرن تجربه در صنعت تجاری‌سازی کشور، از آمادگی شرکت زامیاد برای تأمین، توسعه و ارتقا ناوگان تجاری در بخش‌های شهری، برون‌شهری و روستایی خبر داده بود.

 گفتنی است، شرکت زامیاد در راستای تحقق مسئولیت‌های اجتماعی خود و گسترش و اشاعه آن در صنعت و جامعه،  تولید و عرضه خودروهای ون  A36.13  به استانداری‌های و شهرداری‌های کشور و ارائه این محصول با کاربری‌های گوناگون ازجمله ون ویژه حمل‌ونقل معلولین، ون اورژانس، خودرو پول‌رسان، خودرو مجهز به ادوات تخصصی هواشناسی و… را در کارنامه فعالیت‌های خود به ثبت رسانده است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *