آخرین اخبار

اعلام نتایج ارزیابی شرکت‌های خودرویی

سازمان بازرسي كيفيت و استاندارد ايران ISQI به عنوان نماينده وزارت صنعت معدن و تجارت و همچنين سازمان حمايت مصرف كنندگان و توليد كنندگان و تنها نهاد رسمي ارزيابي خودرو سازان و واردکنندگان خودرو در کشور گزارش اخير خود مربوط به سه ماهه سوم سال 93 را منتشر نمود که در اين گزارش نتايج ارزيابي شرکتهاي خودرويي بر اساس رضايتمندي مشتريان اعلام شده است.

بر اساس اين گزارش شركت اطلس خودرو در اين دوره ارزيابي با کسب811 امتياز ،رتبه نخست را در ميان کليه شركتهاي خودرويي کشور کسب نمود و شرکتهاي آسان موتور و مزدا يدک در جايگاههاي بعدي قرار گرفته اند.

براساس این آمار از مجموع نه شرکت قرار گرفته در جایگاه بالای متوسط صنعت، ۵ شرکت واردکننده و چهار شرکت تولید کننده قرار دارند که رتبه‌های اول و دوم مربوط به واردکنندگان است.

نکته حائز اهميت در اين گزارش  اختلاف امتياز در ميان نمايندگان رسمي واردکننده خودرو و شرکتهاي توليد کننده خودرو در کشور مي باشد . پيرو نتايج دريافتي، شرکتهاي ايساکو با کسب امتياز 780 در جايگاه پنجم ، پارس خودرو با کسب امتياز 772 در جايگاه هفتم ، سايپا يدک با کسب امتياز 707 در جايگاه دوازدهم و شرکت مديران خودرو با کسب امتياز 702 در جايگاه سيزدهم رده بندي رضايتمندي خدمات پس از فروش قرار گرفتند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *