آخرین اخبار

اجرای طرح “ثبت تخلفات محدوده زوج و فرد با دوربین‌” به 22 فروردین موکول شد

 برابر اطلاع رسانی های قبلی قرار بود از اول اسفند ماه امسال تخلف ورود به محدوده زوج و فرد توسط دوربین های راهنمایی و رانندگی اعمال قانون شود، اما به دلایل مختلف از جمله افزایش قابل توجه سفرهای درون شهری در این ایام و نیز با هدف احصا و بررسی معایب و ایرادات این سیستم ها، قرار بر این شد تا از ابتدای اسفندماه تا 22 فروردین ماه سال آینده این دوربین ها به شکل آزمایشی و ارشادی فعالیت کنند.

 

سردار تیمور حسینی با بیان اینکه از روز شنبه 22 فروردین ماه سال 94 تخلف ورود به محدوده زوج و فرد از طریق دوربین ها ثبت می شود اظهار کرد: تمامی مبادی ورودی زوج و فرد که بالغ بر 200 معبر است به دوربین مجهز شده است و در صورتی که رانندگان غیر مجاز وارد این محدوده شوند 20 هزار تومان جریمه خواهند شد.

سردار حسینی با بیان اینکه فعالیت دوربین ها از اول اسفندماه تا 22 فروردین ماه سال آینده به شکل ارشادی خواهد بود، خاطرنشان کرد: البته در این مدت عوامل راهنمایی و رانندگی در مبادی ورودی طرح زوج و فرد مستقر شده و مانند قبل در صورت ورود خودروها اقدام به اعمال قانون آن ها خواهند کرد.

وی درباره اینکه آیا در روزهای پایانی سال ساعت ورود به محدوده زوج و فرد تغییر خواهد کرد یا خیر گفت: ساعت ورود به محدوده زوج و فرد از ساعت 6:30 صبح تا 19 عصر است و در این ایام تغییری در ساعت زوج و فرد نخواهیم داشت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *