آخرین اخبار

ورود ببرهاي قدرتمند کيا موتورز به ايران

شركت اطلس خودرو نماينده رسمي كيا موتورز در ايران، به تازگي نويد ورود دو خودرو جديد اين شركت به بازار ايران را داده  است. مدلهاي 2015 کيا سورنتو و کارنز محصولات جديد اطلس خودرو براي بازار ايران هستند که شرکت اطلس خودرو در حال حاضر فروش علي الحساب اين دو خودرو جديد با موعد تحویل 150 روزه با احتساب سود ويژه مشارکت به صورت روز شمار براي اين خودروها را از طريق نمايندگان اين شركت در سراسر ايران آغاز كرده است.
خودروي سورنتو 2015  ، که سابقه حضور در بازار ايران را دارد و نامي آشنا براي ايرانيان است اما اين بار با ظاهري متفاوت، قدرتمند و درخشان در بازار در اين كلاس خودرو مجدد خواهد درخشيد. اين خودرو 7 سرنشين در کلاس SUV مي باشد و ضمن برخورداري از استاندارد يورو 6 با  حجم موتور cc 2400 از نوع GDI و با قدرت 188اسب بخار مي باشد. از ويژگيهاي رفاهي اين خودرو مي توان به سانروف پانوراما ، ترمز پارک الکترونيکي ،سيستم حافظه يکپارچه فرمان ،انتخاب نوع رانندگي، دريچه هوا براي سرنشينان رديفهاي عقب ،گرمکنهاي صندلي رديفهاي جلو و عقب خورو  و آپشنهاي بسيار متنوع ديگر را نام برد .
 خودروي کارنز 2015  ، که پيشتر نمونه قديمي آن در بازار ايران عرضه شده بود و اقبال خوبي در ميان ايرانيان داشت اين بار  با تفاوت ظاهري فراوان با نسل قبلي خود، در بازار ايران حضور پيدا کرده است. اين خودرو 7 سرنشين در کلاس MPV و با  حجم موتور cc 2000 از نوع GDI و با قدرت166 اسب بخار مي باشد. از ويژگيهاي رفاهي اين خودرو مي توان به سانروف پانوراما ، ترمز پارک الکترونيکي ،سيستم کنترل پايداري ،سيستم کنترل ايستايي در سربالايي ،سيستم کمکي پارک هوشمند و آپشنهاي متنوع ديگر را نام برد .
از مزاياي نسل جديد  موتورهاي GDI  کيا موتورز مي توان تزريق مستقيم سوخت داخل سليندر را اشاره کرد که راندمان حجمي سيلندر را افزايش داده و  نيروي حاصل از احتراق را  بيشتر مي کند  و در نتيجه  با  کاهش چشمگير مصرف سوخت موجب افزايش نيروي خروجي موتور مي گردد.
علاقمندان مي توانند جهت کسب اطلاعات تکميلي به وب سايت شرکت اطلس خودرو به آدرس www.atlaskhodro.com و يا  به صورت حضوري به يکي از عامليت هاي رسمي اين شرکت در سراسر کشور مراجعه نمايند.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *