آخرین اخبار

تحقق 70 درصدي ارتقاي كيفي محصولات ايران خودرو

بيش از 400 پروژه بهبود كيفيت در گروه صنعتي ايران خودرو تدوين شده كه بيش از 70 درصد آن به بار نشسته و مشتريان نتايج آن را به تدريج در محصولات اين گروه صنعتي مشاهده خواهند كرد.

به گزارش کارنت به نقل ازايكوپرس مهندس عباس ملكي تهراني قائم مقام ارشد ايران خودرو ضمن بيان اين مطلب، از تشكيل شوراي ارتقاي كيفيت در نيمه دوم سال گذشته خبر داد و گفت: در كيفيت حوزه هاي تامين، فرآيند توليد و خدمات پس از فروش مسائلي وجود داشت كه با دستور مديرعامل و تشكيل شوراي ارتقاي كيفيت، بهبود و رفع مشكلات كيفي در كل زنجيره توليد خودرو در دستور كار قرار گرفت.

 

وي تاكيد كرد:برخلاف گذشته بدون فراهم كردن امكانات خدمات پس از فروش، محصول جديد به بازار عرضه نخواهد شد. نمونه اين كار دناست كه با ارايه خدمات ويژه پس از فروش و آمادگي كامل شبكه وارد بازار شده است.

 

قائم مقام ارشد گروه صنعتي ايران خودرو گفت: تمام مشكلاتي كه به كيفيت محصولات مربوط بود را ريشه يابي  و ساختارهاي كيفيت را تغيير داديم و دستورالعمل نظارت بر عملكرد قطعه سازان را بازنگري كرديم.

 

وي گفت: با استقرار سيستم جديد، نظارت و بازرسي بر عملكرد سازندگان قطعات در حوزه تامين را افزايش داديم و با توجه به به روز رساني مطالبات، اين توقع را داريم كه كيفيت قطعات افزايش يابد.

 

ملكي تهراني كيفيت را راهي بي پايان خواند و گفت: براي جهاني شدن بايد كيفيت را هم جهاني كرد و در اين مسير راه طولاني در پيش داريم.

 

قائم مقام ارشد گروه صنعتي ايران خودرو اظهار اميدواري كرد: اقدامات بسيار زيادي براي ارتقاي كيفيت محصولات صورت گرفته كه اميدواريم نتيجه آن در افزايش رضايت مشتريان نمود پيدا كند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *