آخرین اخبار

با کیفیت ترین وانت های تولید داخل کدامند؟

به گزارش کارنت به نقل از روابط عمومی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران،‌ در بخش وانت شاهد افزایش ۴.۸ درصدی تولید در دی ماه در مقایسه با ماه قبل از آن هستیم. از نکات مهم و حائز اهمیت در مورد تیراژ تولید خودروهای گروه وانت می‌توان به قطع تولید محصولات شرکت سازه‌های خودرو دیار یعنی وانت های وینگل تک کابین و دوکابین در این ماه، اشاره کرد.

علی‌رغم افزایش تولید خودروهای گروه وانت در دی ماه، ارزشیابی این خودروها ۱۲.۷ درصد کاهش یافت، به طوری که هر ۴ مدل خودروی ارزشیابی شده در سطح B قرار گرفتند.

وانت دیزل زامیاد در صدر و وانت نیسان دوگانه سوز هم در انتهای جدول رده‌بندی قرار گرفتند.

عیوب فنی و عملکردی:

در بخش عیوب فنی و عملکردی، خودرو وانت دیزل زامیاد بیشترین نمره منفی را کسب کرد. از طرفی شاهد تنزل ۲۸.۶ درصدی نمره منفی در دی ماه نسبت به ماه قبل از آن هستیم که بیشترین تأثیر در ایجاد این روند نزولی مربوط به وانت دیزل زامیاد است.

در بخش تزئینات و مونتاژ شاهد افت ۳.۱ درصدی هستیم که عمدتاً مربوط به روند نزولی خودرو وانت نیسان تک سوز است. ضمناً وانت پیکان تبریز بیشترین نمره منفی را در این بخش کسب کرد.

در بخش بدنه، خودروی وانت نیسان تک سوز بیشترین نمره منفی را کسب کرد، از طرفی در این بخش میانگین نمره منفی ۲۳.۶ درصد افزایش یافت که بیشترین تأثیر در ایجاد این روند رو به افول مربوط به خودروی وانت نیسان تک سوز است.

در بخش رنگ، وانت پیکان تبریز بیشترین نمره منفی را به خود اختصاص داد، همچنین شاهد ارتقاء ۶.۱ درصدی میانگین نمره منفی این بخش در دی ماه نسبت به ماه قبل از آن هستیم که بیشترین تأثیر مربوط به خودروی وانت دیزل زامیاد است.

در دی ماه تعداد ایرادات مهم و اساسی، ۵۳.۵ درصد کاهش یافته داشته است که عمده دلیل این موضوع مربوط به کاهش تعداد این ایرادات در خودروهای وانت نیسان تک سوز و وانت دیزل زامیاد است.

در نهایت میانگین نمره منفی خودروهای گروه وانت، افت کیفی ۱۵.۲ درصدی را تجربه کرد که عمدتاً مربوط به قطع تولید خودروهای با کیفیت این رده یعنی وانت وینگل تک کابین و وانت وینگل دو کابین در ماه جاری است.

تغییر کیفیت وانت‌ها:

در دی ماه، وانت نیسان تک سوز بیشترین میزان بهبود را به خود اختصاص داده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *