آخرین اخبار

بزرگ ترین بازار خودروی کشور در مشهد بهره برداری شد

بزرگ ترین بازار خودروی کشور با مساحت ۲۰ هكتار صبح امروز طی مراسمی در شهر مشهد به بهره برداری رسید.

به گزارش کارنت به نقل از مهر، همزمان با افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری به مناسبت دهه فجر بزرگ ترین جمعه بازار خودروی كشور واقع در بلوار مجیدیه منطقه ۱۲ شهرداری مشهد با مساحت ۲۰ هكتار طی مراسمی افتتاح و به بهره برداری رسید.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد در این مراسم گفت: برای احداث این بازار خودرویی جدا از بهای زمین مبلغ ۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

جلال قربانی بیان کرد: مجموع پاركینگ های اختصاصی برای خرید و فروش خودروها در این بازار ۵ هزار خودرو ظرفیت داشته و همچنین ظرفیت پاركینگ های عمومی این بازار نیز و برای سایر خودرو ها به تعداد ۳ هزار خودرو تامین و در نظر گرفته شده است.

وی تصریح كرد: همچنین سطح زیرسازی بازار خودروی مشهد ۲۵۰ هزار متر مربع است كه حدود ۱۴۰ هزار متر مربع آن با ۲۰ هزار تن آسفالت روكش شده است.

قربانی تاكید كرد: جمعه بازار خودروی مشهد دارای یك سكوی كارشناسی با مساحت ۳۵۰ متر مكعب، ‌ سالن اداری و كارشناسی با ۳۰۰ متر مربع است.

وی ادامه داد: از جمله امكانات دیگری كه در این مركز در نظر گرفته شده است سرویس های بهداشتی، نمازخانه، كافی شاپ، ‌رستوران و سایر واحد های رفاهی و خدماتی است.

وی بیان کرد: در راستای زیباسازی این مركز خرید و فروش تعداد یك هزار و ۵۰۰ درخت و ۲ هزار متر مربع چمن در نظر گرفته شده است.

قربانی خاطر نشان كرد: جمعه بازار سابق خودروی مشهد بسیاری از امکانات و زیرساخت‌ های لازم را نداشت در همین راستا تلاش شد تا در مركز جدید امكانات و خدمات لازم و مورد نظر با کیفیت مناسب برای رفاه حال شهروندان احداث شود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *