آخرین اخبار

آخرین وضعیت فروش خودروی دنا

عضو ناظر شورای رقابت گفت: ایران خودرو نمی تواند خط تولید خودروی دنا را متوقف کند،چراکه با صرف هزینه های فراوان این خط تولید را راه اندازی کرده است و در صورت عدم تولید با ضرر و زیان مواجه خواهند شد.

به گزارش کارنت نادر قاضی پور  در خصوص آخرین وضعیت قیمت خودروی دنا و زمان تحویل آن به مشتریان گفت:شرکت خودروسازی ایران خودرو موظف است طبق قانون عمل کند و قیمت خودروی دنا و همچنین زمان تحویل آن به مشتریان را بر اساس مصوبه شورای رقابت عرضه کند.

وی گفت:بر اساس دستور العمل شورای رقابت قیمت هر دستگاه خودروی رقابت برای مصرف کننده حدود 41 میلیون و 900 هزار تومان تعیین شده است و این شرکت خودروساز موظف است که محصولات خود را طبق مصوبه شورای رقابت عرضه کند.

این عضو ناظر مجلس در شورای رقابت با بیان این که در صورت عدم تمکین این خودروساز مشمول جریمه خواهد شد خاطرنشان کرد:خودروسازی ایران خودرو نمی تواند خط تولید خودروی دنا را متوقف کند،چراکه با صرف هزینه های فراوان این خط تولید را راه اندازی کرده است و در صورت عدم تولید با ضرر و زیان مواجه خواهند شد.

قاضی پور در ادامه تصریح داشت:این خودروسازی در نظر دارد با فشار و تهدید مقابل شورای رقابت ایستادگی کند که این خودرو را با قیمت حدود 50 میلیون به فروش برساند.قطعا شورای رقابت اجازه افزایش قیمت خودرو را نمی دهد و لازم است که ایران خودرو از مصوبه این شورا تمکین کند.

وی گفت:چنانچه خودروسازان کشور از مصوبات شورای رقابت تمکین نکنند،قطعا وزیر صنعت،معدن و تجارت را برای ارائه توضیحاتی به مجلس شورای اسلامی دعوت خواهیم کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *