آخرین اخبار

بازار خودرو به حرکت افتاد

رییس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو، با بیان اینکه بازار کمی تکان خورده است، افزود: با اعلام ثبت نام ایران خودرو، بازار خرید وفروش از رکود همیشگی خارج شد و خرید وفروش تا حدودی رونق گرفته است.

حسن زمانی افشار ازود: بازار از رکود درآمده است اما در مجموع هنوز ثابت بوده و به جنب و جوش و هیجان لازم نرسیده است.

وی با اشاره به تغییر قیمت در خودروهای داخلی و خارجی گفت: قیمتها همچنان ثابت است و نه خودروهای خارجی نه داخلی هیچ افزایش قیمتی نداشته است.

به گفته افشار با ثبت نام و پیش فروش خودروهای داخلی پیش بینی می شود بازار خودروهای داخل کمی با افزایش قیمت مواجه شود اما برای شب عید هنوز مشخص نیست که خودروهای داخلی چه تغییر قیمتی داشته باشند.

رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو با بیان اینکه یکی از دلایل پایین بودن حجم معاملات در بازار خودرو پایین آمدن قدرت خرید مصرف‌کنندگان است، ادامه داد: در صورتی که تدابیر دولت برای کاهش تورم و افزایش قدرت خرید مصرف‌کنندگان به نتیجه برسد شاهد تحولی در بازار خودرو خواهیم بود.

این در حالی است که براساس گزارشات رسیده در چند ماه اخیر تب بازار و عطش پیش خرید خودرو روند صعودی را نشان می دهد و مردم تمایل دارند که نسبت به پیش خرید خودروهای داخلی با توجه به تسهیلات و گسترش خدمات تا پایان سال اقدام کنند.

میزان

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *